Domů » Bleskovky » LG zřejmě chystá low-endový smartphone s Windows Phone

LG zřejmě chystá low-endový smartphone s Windows Phone

Agentura AdDuplex vydala svoji pravidelnou statistiku o podílu jednotlivých telefonů se systémem Windows Phone. Není překvapením, že žebříček stále vede oblíbená Lumia 520, o své místo se však hlásí i letošní modely, druhé místo celosvětově například patří s 8 procenty Lumii 630. V datech agentury uvízly telefony od celkem 30 výrobců, prim hraje s 95,51 procenty Nokia/Microsoft. 

Občas se ve statistikách objeví dosud nepředstavené zařízení, nyní byl v Jižní Koreji zachycen telefon od LG s kódovým označením VW820, což má být low-endové zařízení se 4,7“ displejem o rozlišení 480 × 854 pixelů. Ani to však nemusí znamenat, že se podobného zařízení dočkáme, letos v červenci například agentura AdDuplex zaznamenala pětipalcové zařízení LG D635 a dosud žádný takový telefon představen nebyl.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

17 komentářů

 1. logitech (neregistrovaný)

  Do pekla se hrabe ?

 2. „4,7“ displejem o rozlišení 480 × 854 “

  To radši ať ani nepředstavují, dělalo by to WP jen ostudu. A LG by to jen vyprodukovalo zbytečnou finanční ztrátu.

  • Martin (neregistrovaný)

   Hele pokud ten telefon bude stát tak 1500kč tak lidem bude jedno to malé rozlišení , stejne většina ani nevi jaké rozlišení v telefonu mají

  • Hulan (neregistrovaný)

   lumia 630 – stejne rozliseni na 4.5″

   lumia 625 – 480*800 na 4.7″

   lumia 535 – 540*960 na 5″

   dela to WP taky jenom ostudu? jako jo, dela, ale ne z duvodu rozliseni ale prave z duvodu toho WP vevnitr :-D

  • Bublina (neregistrovaný)

   Ten ostudný OS jede na mobilech okolo mě jak z praku. O takové použitelnosti si já se svými „fantastickými“ Androidy mohu nechat jen zdát. :-(. Chce to nebýt zaslepený a používat oba systémy, aby je mohl člověk objektivně hodnotit.

  • Nejsem zaslepený, Android je u mně již druhým operačním systémem pro mobily, který jsem aktivně využíval. Tím třetím,který jsem viděl jen útržkovitě je právě WP, dle mého nejošklivější a nejhorší OS co kdy byl. Lítal sice jak z praku, ale jinak mi z něj bylo šoufl. Nic horšího jsem v životě neviděl,a že jsem toho už viděl.

  • lerion (neregistrovaný)

   Jestli to z WP bylo šoufl a nic horšího jsi v životě neviděl, tak jsi měl vypnout aplikaci Fotoaparát, která pravděpodobně běžela a snímala tě přes přední kameru…

  • Smisek. To ze si to videl len utrzkovite tak ho hanis a pises o tom ako keby si ho neviem ako poznal.. Popritom 95% veci co tu pises su len vymyslene bajky (nepoznas ten OS). Tak nam tu prosim ta prestan vnucovat ten svoj vseliek Android a pouzivaj s ho k spokojnosti. My s WP si presne to iste robime s WP len s jednym rozdielom, my to robime svizne ako z praku ;)

  • Android určitě není všelék, naopak má spoustu negativ. Stále ale u mě platí, že není nic horšího, jak WP.

   lerion: Ne, bylo mi šoufl samozřejmě z prostředí a celého OS jako takového. Nevnucuj mi něco, co není v mém případě, pravda a jen to pochází z tvé denní praxe.

  • lerion (neregistrovaný)

   Pořád tu jen dokola meleš blbosti. Dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola…

  • A ty tu neustále jen a jen hateruješ.

  • lerion (neregistrovaný)

   Já? Já nelezu pod každý článek o WP, abych do diskuze psal, jak je to nejhorší OS ze všech, jak jsou lidé, kteří ho používají pitomci a že do týdne končí…

  • Já také ne, asi si mě s někým pleteš.

   Leda s tím, že je to nejhorší OS, to ano. Ale nikdy jsem netvrdil, že do týdne končí (já predikuji konec tohoto roku – 2015) nedej bože, abych o někom tvrdil, co píšeš.

  • A do každé WP diskuze taky nelezu, pečlivě si vybírám.

  • frako (neregistrovaný)

   Smíšku, loni jsi predikoval konec roku 2014. Nějak se ti to posouvá… :D

 3. Bublina (neregistrovaný)

  SMISEK: Nojo, to je s tebou těžký. Ty ses prostě rozhodl, že se ti ten systém nebude líbit za žádnou cenu a tomus podřídil vše. Škoda, že nejsi schopen podívat se na něj objektivně. Je totiž ve skutečnosti v mnoha ohledech na míle před konkurencí. V něčem ne, ale v souhrnu to je řešení, které téměř všem, kteří na něj přešli, vyhovuje a už se jej nevzdají.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).