Domů » Bleskovky » LG zahájilo prodej hodinek Watch Urbane. Moto 360 a LG G Watch R zlevňují

LG zahájilo prodej hodinek Watch Urbane. Moto 360 a LG G Watch R zlevňují

Obchod Google Play přivítal do své nabídky nový kus hardwaru – na veletrhu MWC představené stylové hodinky LG Watch Urbane. Jedná se o model bez LTE s operačním systémem Android Wear, jejich cena je stanovena na 349 dolarů (8 700 Kč bez DPH), což je o sto dolarů více, než byla startovací cena populárních hodinek Moto 360. Jejich cena ale na příchod LG Watch Urbane okamžitě zareagovala snížením.

  

Moto 360 nově stojí 180 dolarů (4 500 Kč bez DPH), levnější jsou i hodinky LG G Watch R, z nichž model Watch Urbane vychází – nově stojí 249 dolarů (6 300 Kč bez DPH). Obchod Google Play hardware v České republice bohužel neprodává, doufáme však, že se snížení ceny podepíše u ostatních kanálů, které výše uvedené modely na našem trhu prodávají.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Nj chytré hodinky dnes jedou, když to nkdo využije přeju mu je, nicméně já ne a navíc se mi ani jedny z nich designově nelíbí.

    Před měscem jsem se rozhodoval zda vezmu chytré hodinky třeba od garminu a podobně, no vyhrála to nakonec klasika v podobě G9300 G-Shock od casia.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).