Domů » Bleskovky » LG Y70 vystrkuje růžky: Levný smartphone se 4,7palcovým HD displejem

LG Y70 vystrkuje růžky: Levný smartphone se 4,7palcovým HD displejem

LG chystá nástupce levného modelu L70, jenž ponese označení Y70. Zařízení se objevilo na serveru Zauba, který sleduje zboží importované do Indie. Přivezeno bylo údajně 22 kusů a služba dále prozrazuje, že smartphone má displej o velikosti 4,7 palců a jako operační systém využívá Android 5.0 Lollipop. 

 
Předchůdce v podobě LG L70

Bližší zkoumání ukazuje, že obrazovka by měla dostat do vínku rozlišení 720 x 1280 px a oproti předchůdci se 4,5palcovým WVGA (480 x 800 px) displejem se tak bude jednat o pořádný krok dopředu. Více informací o výbavě není v tuto chvíli dostupných, zato ale víme, že zařízení bude dostupné v Evropě, Brazílii a Mexiku. Více se toho o LG Y70 pravděpodobně dozvíme v blízké budoucnosti.

 
Informace ze serveru Zauba, který sleduje import do Indie

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).