Sledujte nás na YouTube

LG Y70 vystrkuje růžky: Levný smartphone se 4,7palcovým HD displejem

LG chystá nástupce levného modelu L70, jenž ponese označení Y70. Zařízení se objevilo na serveru Zauba, který sleduje zboží importované do Indie. Přivezeno bylo údajně 22 kusů a služba dále prozrazuje, že smartphone má displej o velikosti 4,7 palců a jako operační systém využívá Android 5.0 Lollipop. 

 
Předchůdce v podobě LG L70

Bližší zkoumání ukazuje, že obrazovka by měla dostat do vínku rozlišení 720 x 1280 px a oproti předchůdci se 4,5palcovým WVGA (480 x 800 px) displejem se tak bude jednat o pořádný krok dopředu. Více informací o výbavě není v tuto chvíli dostupných, zato ale víme, že zařízení bude dostupné v Evropě, Brazílii a Mexiku. Více se toho o LG Y70 pravděpodobně dozvíme v blízké budoucnosti.

 
Informace ze serveru Zauba, který sleduje import do Indie

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *