Domů » Bleskovky » LG Watch Urbane v limitované edici: 23karátové zlato a pásek z aligátoří kůže

LG Watch Urbane v limitované edici: 23karátové zlato a pásek z aligátoří kůže

Společnost LG uzavřela spolupráci s klenotnickou skupinou REEDS Jewelers, aby společně představili limitovanou edici hodinek Watch Urbane s přízviskem Luxe. Tento model nabízí totožný hardware, jaký mají klasické hodinky Watch Urbane (verze bez LTE), od klenotníků však pochází hodnotnější materiály a pochopitelně také vyšší cena.

  

Tělo hodinek je pokryto 23karátovým zlatem. To má být údajně silnější a tvrdší než běžné 24karátové zlato používané ve špercích, zároveň však těžší než 18karátové zlato, které je obvyklé u tradičních luxusních hodinek. Prémiový vzhled podtrhuje řemínek z aligátoří kůže, o jehož výrobu se stará 30 pracovníků v padesáti samostatných krocích.

    

Limitovanou edici LG Watch Urbane Luxe tvoří 500 kusů, přičemž každý z nich má na sobě vyryté pořadové číslo. Hodinky budou k dispozici v září internetových stránkách REEDS Jewelers, v říjnu se mají dostat do vybraných klenotnictví.

 

Cena je stanovena na 1 200 USD (necelých 30 tisíc korun bez DPH), LG bude tento šperk vystavovat i na veletrhu IFA v Berlíně.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).