Domů » Bleskovky » LG Watch Urbane 2 trpí závažnou chybou: Start prvních Android Wear hodinek s podporou LTE odložen

LG Watch Urbane 2 trpí závažnou chybou: Start prvních Android Wear hodinek s podporou LTE odložen

Společnost LG představila na začátku října hodinky Watch Urbane 2nd Edition (více informací), které jsou vůbec první nositelnou elektronikou s podporou operátorských sítí běžící na platformě Android Wear. V těchto dnech se měl rozběhnout prodej v USA, avšak na poslední chvíli musely být hodinky staženy z pultů prodejců a operátorů.

  

Důvodem má být objevená blíže nespecifikovaná hardwarová chyba, která údajně ovlivňuje každodenní používání zařízení. Američtí operátoři již nabídli zákazníkům, kteří si koupili hodinky v předprodeji, vrácení peněz, blízká budoucnost tohoto produktu je však neznámá. V tuto chvíli jsou na cestě zpátky k výrobci, který rozhodne o jejich osudu. LG Watch Urbane 2nd Edition se měly dostat i na evropský trh, avšak ve světle těchto informací odhadujeme, že v letošním roce korejský výrobce jejich uvedení nestihne.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments