Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » LG Watch Urbane 2 trpí závažnou chybou: Start prvních Android Wear hodinek s podporou LTE odložen

LG Watch Urbane 2 trpí závažnou chybou: Start prvních Android Wear hodinek s podporou LTE odložen

Společnost LG představila na začátku října hodinky Watch Urbane 2nd Edition (více informací), které jsou vůbec první nositelnou elektronikou s podporou operátorských sítí běžící na platformě Android Wear. V těchto dnech se měl rozběhnout prodej v USA, avšak na poslední chvíli musely být hodinky staženy z pultů prodejců a operátorů.

  

Důvodem má být objevená blíže nespecifikovaná hardwarová chyba, která údajně ovlivňuje každodenní používání zařízení. Američtí operátoři již nabídli zákazníkům, kteří si koupili hodinky v předprodeji, vrácení peněz, blízká budoucnost tohoto produktu je však neznámá. V tuto chvíli jsou na cestě zpátky k výrobci, který rozhodne o jejich osudu. LG Watch Urbane 2nd Edition se měly dostat i na evropský trh, avšak ve světle těchto informací odhadujeme, že v letošním roce korejský výrobce jejich uvedení nestihne.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. lerion (neregistrovaný)

    Neco tam poradne museli podelat, kdyz evidentne celou vyrobu ted hodi do kose tesne pred vydanim…

  2. uni (neregistrovaný)

    Ono je to vlastně spíše i dobře. Až nyní G umožnil v Androidu API na Cellular, kdo ví, jak tohle bylo splácáno (resp. už víme, blbě), takže zpět k rýsovacím prknům a udělat kloudně „Android kompatibilní“ hodinky s nativní podporou Cellularu:)

  3. ALF (neregistrovaný)

    Tak to je skoda, zatim nej hodinky s GPS a mericem srdecniho tepu, ostatnim temer vzdy jedna z techto funkci chybi. Pokud to nekdo pouziva i na behani, zapne si GPS jen pri behu a stejne tak meric tepu, nechapu ze to vyrobci do dnes nepochopili a nedavaji do hodinek tuto kombinaci.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel