LG slibuje, že ještě letos představí „super prémiový telefon“

V červnu se objevily první spekulace o chystaném tabletofonu LG G4 Pro, který by měl být vlajkovou lodí korejského výrobce pro druhou polovinu letošního roku. LG pochopitelně žádné oficiální informace nezveřejnilo, nicméně prezident společnosti Cho Jun-Ho v rozhovoru pro korejský server ETNews naznačil, že v LG pracují na „super prémiovém telefonu“, jehož příchod je naplánován ještě před koncem letošního roku.


LG G4 Pro: Prototyp nebo finální vzhled chystaného tabletofonu?

Cho Jun-Ho dále uvedl, že LG chce rozšiřovat svůj podíl na trhu s více prémiovými nabídkami a zařízeními vybavenými high-tech funkcemi. Pokud se bude skutečně jednat o model LG G4 Pro, můžeme se podle předchozích spekulací těšit na 6″ Quad HD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM a 20megapixelový fotoaparát. To vše má být zabalené do kovového těla, jehož součástí má být dotykové pero. Lze předpokládat, že tento model půjde po krku především Samsungu Galaxy Note 5 a novým iPhonům, tudíž doporučujeme LG s uvedením neotálet, neboť Samsung odhalí svůj tabletofon pravděpodobně již v polovině srpna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. Pipa (neregistrovaný)

  Jestli to bude mít něco ve stylu S-Pen a rozumnou cenovku tak by to mohla být náhrada za současný SGN3.

 2. JaroB (neregistrovaný)

  Qualcoom 820 to URČITE mať nebude lebo prvý mobil bude Xiaomi Mi 5 v marci/brezen 2016 a následovať bude SONY a HTC

  [odkaz]

 3. Ascesion (neregistrovaný)

  Ale název nebude g4 pro ale LG g pro 3 viz na GSM arena.a snap 820 může mít přeci hotov bude v listopade/prosince.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *