Domů » Bleskovky » LG s předstihem odhalilo podobu ochranného pouzdra pro vlajkový model G2

LG s předstihem odhalilo podobu ochranného pouzdra pro vlajkový model G2

LG plánuje tiskovou konferenci na 7. srpna v New Yorku, kde by mělo představit letošní vlajkový model LG G2. Ten by měl obsahovat 5,2 palcový displej s rozlišením 1080p, procesor Snapdragon 800 a další specifikace odpovídající nejvyšší třídě. 

Z nějakého důvodu se LG rozhodlo zveřejnit tiskovou zprávu, která ukazuje originální kryt na LG G2. Jmenuje se „QucikWindow“ a je kopií krytu Samsung S-View. Tedy otočný obal s malým průhledným okénkem uprostřed, kde uvidíte notifikace, jako zameškané hovory apod. Zajímavé je, že LG G2 má užívat LCD displej, ne OLED. To je důležité, jelikož OLED potřebuje energii pouze na napájení pixelů v okénku, kdežto LCD musí prosvítit celý displej, což by mohlo mít silně negativní vliv na výdrž zařízení. Pochvalu si LG zaslouží za otvor pro notifikační diodu.

David Podzimek

2 komentářů

  1. Ono to okénko u samsungu se časem vypálí, tak že není zas o co stát.

  2. fore (neregistrovaný)

    Lg se začíná Samsungem inspirovat víc než je zdrávo…kdyby tohle někdo skopčil od Applu, už tu máme další kauzu :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).