LG Optimus L7 II: Slušně vybavená střední třída (videopohled z MWC)

Na právě probíhajícím MWC 2013 jsme se zastavili na stánku jihokorejského LG, které zde prezentuje smartphone Optimus L7 II. Ten nabídne 4,3″ IPS displej s rozlišením 480 x 800 pixelů. Srdcem zařízení se stal dvoujádrový procesor MSM8225 s taktem 1 GHz, kterému sekunduje operační paměť s kapacitou 768 MB. Pro pořizování fotografií a videa poslouží 8Mpx snímač s přisvětlovací LED diodou. Nechybí pak samozřejmě ani přední VGA kamerka určená primárně pro videohovory. Velikost interní paměti má na dnešní dobu podprůměrnou kapacitu 4 GB.

LG Optimus L7 II (videopohled z MWC 2013)

Vše však naštěstí zachraňuje slot na paměťové microSD karty (až 32 GB). Další hardwarová výbava zahrnuje NFC, WiFi, Bluetooth a GPS. LG Optimus L7 II běží na operačním systému Android ve verzi 4.1 a podle zástupců společnosti se do budoucna počítá i s aktualizací na verzi systému 4.2.

   

   

K dispozici bude také verze se dvěma sloty na SIM kartu. Mile překvapeni jsme byli velikostí vyměnitelného Li-Ion akumulátoru, jehož kapacita činí štědrých 2460 mAh. To by v kombinaci s použitým hardwarem mělo zaručit výdrž pohybující se na hranici dvou dnů. Telefon se v následujících týdnech objeví i na českém trhu, informace o ceně v tuto chvíli nemáme k dispozici.

-

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku