Domů » Bleskovky » LG Optimus G dorazí na český trh až v prvním čtvrtletí 2013

LG Optimus G dorazí na český trh až v prvním čtvrtletí 2013

LG se svým nově představeným smartphonem Optimus G slaví úspěchy. Po stránce designu i hardwarové výbavy jde o povedené zařízení, ale pro případné zájemce bohužel nemáme příliš pozitivní zprávu.

Zatímco ve světě se tenhle krasavec začne prodávat už v průběhu října, do České republiky dorazí až v prvním čtvrtletí příštího roku (zákulisní informace hovoří o lednu 2013). Je rozhodně škoda, že  tuzemská pobočka LG svou vlajkovou loď nestihne na trh uvést v kratším termínu, pro mnohé by to mohl být zajímavý dárek pod stromeček. Nezbývá tedy, než vyčkat, nedočkavci případně mohou sáhnout po šedivém dovozu.

Zdroj: tisková zpráva

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Nejspíše mají takový odbyt běžnějších modelů tak proč spěchat s nasazením takového potencionálního trháku. Asi si divize telefonů v rámci LG vede tak dobře. (pro Sheldona Coopra – to byl sarkasmus) :-)

  2. Karel (neregistrovaný)

    Jenom blbec by si koupil neco od LG, po zkusenostech s Optimus 2X, Optimus Black a ted s 4X…prectete si diskuze na XDA…

    • kikol (neregistrovaný)

      mam s LG zkusenosti dobry takze LG urco koupim znova, v podstate jen cekam az vyjdou

  3. Presne tak …treba si počkať na SONY s týmto chipsetom a bude to jedna bomba…no myslím si, že taký SONY XPERIA NEXUS s týmto chipsetom bude mazec :DDD

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).