Domů » Bleskovky » LG Optimus 4X HD, L7 and L9: Aktualizace na Jelly Bean je v plánu

LG Optimus 4X HD, L7 and L9: Aktualizace na Jelly Bean je v plánu

Společnost LG je nechvalně proslulá pomalejším uvolňováním aktualizací operačního systému pro své chytré telefony. Hongkongská pobočka LG však na Facebooku potvrdila, že se modely LG Optimus 4X HD, L7 a L9 v průběhu první poloviny tohoto roku dočkají aktualizace na Android 4.1 „Jelly Bean“. V Jižní Koreji se update na Android 4.1 pro modely Optimus Vu 2, LTE 2 a Optimus G objevil už na konci minulého roku, tyto telefony se však v jiných částech světa vůbec neprodávají.

 

Dá se očekávat, že se nejprve aktualizace na Jelly Bean pro trio výše zmíněných modelů objeví právě v Jižní Koreji a Hong Kongu a následně se dočkají uživatelé v Evropě a USA. Doufejme, že update dorazí v nejbližších týdnech, nicméně označení „někdy v průběhu první poloviny roku“ není příliš upřesňující a vypuštění Androidu 4.1 se klidně můžeme dočkat až na přelomu května a června.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. novicelg (neregistrovaný)

    Nebo taky ke konci roku, jak znam LG :)

  2. Sonny McLaren

    L7 and L9… skvělý nadpis pro české fórum

  3. Refael (neregistrovaný)

    Takovych planu uz od LG bylo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).