Sledujte nás na YouTube

LG Optimus 4X HD, L7 and L9: Aktualizace na Jelly Bean je v plánu

Společnost LG je nechvalně proslulá pomalejším uvolňováním aktualizací operačního systému pro své chytré telefony. Hongkongská pobočka LG však na Facebooku potvrdila, že se modely LG Optimus 4X HD, L7 a L9 v průběhu první poloviny tohoto roku dočkají aktualizace na Android 4.1 “Jelly Bean”. V Jižní Koreji se update na Android 4.1 pro modely Optimus Vu 2, LTE 2 a Optimus G objevil už na konci minulého roku, tyto telefony se však v jiných částech světa vůbec neprodávají.

 

Dá se očekávat, že se nejprve aktualizace na Jelly Bean pro trio výše zmíněných modelů objeví právě v Jižní Koreji a Hong Kongu a následně se dočkají uživatelé v Evropě a USA. Doufejme, že update dorazí v nejbližších týdnech, nicméně označení “někdy v průběhu první poloviny roku” není příliš upřesňující a vypuštění Androidu 4.1 se klidně můžeme dočkat až na přelomu května a června.

Michal Javůrek

5 komentářů

  1. novicelg (neregistrovaný)

    Nebo taky ke konci roku, jak znam LG :)

  2. Sonny McLaren (neregistrovaný)

    L7 and L9… skvělý nadpis pro české fórum

  3. Refael (neregistrovaný)

    Takovych planu uz od LG bylo.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *