Domů » Bleskovky » LG Optimus 2X se Androidu 4.0 hned tak nedočká

LG Optimus 2X se Androidu 4.0 hned tak nedočká

Tahle zpráva rozhodně nepotěší majitele smartphonu LG Optimus 2X (recenze). Pokud mezi ně patříte a netrpělivě vyhlížíte uvolnění oficiální aktualizace na čtyřkový Android „Ice Cream Sandwich“, budete si muset ještě počkat několik měsíců. Podle vyjádření singapurské pobočky LG na Facebooku bude update uvolněn až ve třetím čtvrtletí tohoto roku, což je na jeden z prvních smartphonů s Tegrou 2 hodně pozdní termín a LG si tímto krokem pošramocenou reputaci příliš nevylepší.

- - -

Modely LG Optimus 3D, Optimus LTE a Optimus Prada 3.0 by se aktualizace měly dočkat v druhém kvartále tohoto roku, pokud tedy i u nich nedojde ke změně termínu.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. Zatím mě nikdo uspokojivě neřekl, v čem má být ICS tak cool. Pokud je dobře odladěná ROM 2.3.X tak není důvod se cpát do ICS – uživatelsky to v podstatě nic nepřináší.

 2. Touhle logikou jsme se mohli zastavit už na začátku, ICS přináší mnoho změn, vypisovat to nebudu, určitě jsi schopen si to vyhledat.

 3. tera (neregistrovaný)

  uzivatelsky ani tak moc ne, ale kdyz uz nic,tak aspon kvuli ovladacum pro tvorbu custom romek. Kazdopadne ani jejich 2.3 neni poradne odladena. Tento model si ICS zaslouzi a mel by byt vydan a to co nejdrive a ne v dobe jiz novejsi verze Androidu :-)

 4. Pipa: hmm, zajímavý názor. Ale aby jsi pochopil, proč ICS, zkus postavit PC z aktuálního HW a pak na něj nainstaluj Win XP. XP nebo W7, z uživatelského hlediska skoro žádný rozdíl, přesto je rozdíl mezi XP/W7->HW sakra velký.

 5. Pipa: Doplněk, pokud výrobce např. novinky systému zabije svým stále stejně starým grafickým bazmekem (Galaxy SII) tak ano, rozdíly se pro uživatele hledají opravdu obtížně.

 6. Karel (neregistrovaný)

  Nevim, co smartmania dela, ale tahle zprava je stara nejmin 10dni a od te doby treb LG Germany reklo, ze neplati pro Evropu, ze plati stale Q2/2012….

 7. JiRy (neregistrovaný)

  Dnes jsem dostal odpověď z LG centra ohledně Android 4.0 a LG P990:

  02/07/2012

  Děkujeme, že jste kontaktovali LG Electronics

  Dobrý den

  Děkujeme za kontakt s naším servisním střediskem

  Verze Androidu 4.0 ICE CREAM není oficiálně potvrzena pro Českou republiku.

  S přátelským pozdravem

  LG Electronics-zakaznicke centrum

 8. JiRy (neregistrovaný)

  Dnes jsem obdržel další zprávu:

  aktualizace na Android 4.0 se nechystá ani pro P970 a ani pro P990

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).