Domů » Bleskovky » LG oficiálně představilo bílý Nexus 4: Prodávat se začne zítra

LG oficiálně představilo bílý Nexus 4: Prodávat se začne zítra

Po dlouhých měsících spekulování a občasných únicích fotografií v tom máme konečně jasno – LG dnes oficiálně představilo bílou variantu referenčního Google telefonu Nexus 4 (recenze). Vůbec první zmínka o světlé verzi se objevila v listopadu loňského roku, nicméně pak se dlouho nic nedělo a LG si s oficiálním představením dalo trochu více na čas.

Bílá jsou však pouze záda a boky telefonu, přední strana zůstala černá. Po hardwarové stránce se oproti původnímu Nexusu 4 nic nezměnilo; ve výbavě tedy opět najdeme quad-core procesor Snapdragon S4 Pro, 2 GB RAM, 4,7″ HD displej a 8Mpx fotoaparát. Bílý Nexus 4 se začne od zítřka prodávat v Hong Kongu s Androidem 4.2 „Jelly Bean“ na palubě a následně se dočkají další země (USA, Velká Británie). O dostupnosti v České republice nemáme v tuto chvíli žádné informace, ale tipujeme, že oficiální cestou jej zde nebude možné zakoupit. Cena v zahraničí bude u 8GB a 16GB verze shodná jako u tmavé verze.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. NoName (neregistrovaný)

  Jdu měnit zadní kryt za bílou :)

 2. milennium (neregistrovaný)

  Není to jenom o zadním krytu, ale i o rámu kolem displeje… Kompletní výměna nebude tak jednoduchá.

 3. Tom (neregistrovaný)

  Rám displeje, sklo a stříbrný rámeček jsou jeden kus. Vím to, mám jeden rozbitý a vyměněný doma :)

  Takže podle mě nic nebrání výměně toho zadního krytu..

 4. NextTee (neregistrovaný)

  To je fakt hrůza..

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *