Domů » Bleskovky » LG obohatilo svůj tablet G Pad 8.0 o podporu sítí LTE

LG obohatilo svůj tablet G Pad 8.0 o podporu sítí LTE

V polovině června představila společnost LG tři tablety řady G Pad, které společně s loňským modelem G Pad 8.3 tvoří ucelenou řadu odstupňovanou po úhlopříčkách 7.0, 8.0, 8.3 a 10.1 palců. Osmipalcový model se dva měsíce od svého uvedení dočkal vylepšení v podobě slotu na SIM kartu a přidává podporu pro nejrychlejší sítě LTE.

  

Ostatní parametry zůstávají stejné: Osmipalcový IPS displej si ponechává HD rozlišení, tablet pohání čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz doplněný o 1 GB operační paměti RAM. Vnitřní paměť nabízí 16 GB a lze ji rozšířit paměťovou microSD kartou. Fotoaparáty mají rozlišení 5, respektive 1,3 Mpx, baterie má kapacitu 4 200 mAh. Inovovaný tablet LG G Pad 8.0 má být dostupný tento již tento týden na vybraných evropských trzích. Zdali přidá LG podporu LTE i do ostatních G Padů nevíme, stejně tak prozatím neznáme dostupnost a cenu vylepšeného osmipalcového modelu v našich končinách. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).