LG na sociálních sítích zveřejnilo obrázek chytrých hodinek G Watch

Plody nové platformy Android Wear pro nositelnou elektroniku již brzy uzrají a za nedlouho budou dostupné pro širokou veřejnost. Nejvíce pozornosti v současnosti sklízí Motorola se svými hodinkami Moto 360, zapomenout ale nesmíme ani na společnost LG a její hodinky G Watch.

 

Společnost LG na své facebookové stránce zveřejnila oficiální snímek svých nových hodinek s popiskem „Váš osobní asistent vás nenechá propásnout důležité momenty“. Stejný obrázek se objevil i na twitteru společnosti s popiskem „Coming Soon!“. Oproti Moto 360 budou mít hodinky od LG obdelníkový tvar, na trh by měly přijít již v druhém čtvrtletí tohoto roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Znalec (neregistrovaný)

    Ty teda vypadají děsně nudně a plastově. Zlatý Gear Fit od Samsungu.

  2. harmon (neregistrovaný)

    Doufám že to nebude mít tak debilní pásek jak Samsung – nemožnost si je koupit protože mi byli malé nezapnul jsem pásek.

  3. michael.zeleny (neregistrovaný)

    fakt jsem ně ně zvědavej, musím je mít k mý G2 :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *