Domů » Bleskovky » LG na MWC nepočká, model G Pro 2 bude představen už tento čtvrtek

LG na MWC nepočká, model G Pro 2 bude představen už tento čtvrtek

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že LG na blížícím se Mobile World Congressu představí šestipalcový model G Pro 2, nyní to ale vypadá, že se jihokorejský výrobce rozhodl premiéru uspíšit a nový tabletofon představí už tento čtvrtek 13. února. Je docela možné, že se LG k tomuto kroku odhodlalo z toho důvodu, že se na MWC objeví celá řada nových produktů a G Pro 2 by mezi nimi mohl celkem snadno zapadnout a nedostalo by se mu takové pozornosti jako nyní, zejména pokud se 24. února dočkáme premiéry Samsungu Galaxy S5.


Touto pozvánkou LG láká vybrané zahraniční redakce na premiéru novinky G Pro 2

Tisková konference LG se uskuteční v Jižní Koreji a na MWC pak novinka bude samozřejmě také k vidění. Hardwarové parametry zatím výrobce neprozradil, ale podle starších informací bychom měli očekávat Full HD displej s úhlopříčkou rovných 6 palců, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 a 3 GB operační paměti RAM.


Takhle by měl LG G Pro 2 vypadat, opět se dočkáme ovládacích tlačítek umístěných na zadní straně

Rychlé datové přenosy má zajistit podpora LTE a LTE-Advanced. LG G Pro 2 má běžet na operačním systému Android ve verzi 4.4 s novou verzí uživatelského prostředí optimalizovanou pro pohodlnější ovládání na velkém displeji.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).