LG na 30. května chystá další konferenci: Co můžeme očekávat?

LG rozeslalo pozvánky na akci, která se bude konat 30. května v Macau (Čína). Vzhledem k tomu, že Optimus G Pro se prodává ve dvou zemích a nedávno byla akce spojená se zahájením prodeje ve Spojených Státech, můžeme tak jen obtížně odhadovat, co uvidíme na připravované akci. Samotná pozvánka naznačuje spojistost s řadou telefonů „G“. 

 
Pozvánka naznačuje, že bude akce spojena s telefony řady G

Mohl by bý představen LG Optimus G2? Kdo o něm zatím neslyšel, mělo by se jednat o telefon s novým procesorem Qualcomm Snapdragon 800, čímž by se dostal o generaci před Samsung Galaxy S4 a HTC One, které oba běží na Snapdragon 600. Novější generace procesoru by měla přinést velký pokrok a Qualcomm nedávno oznámil zahájení masové produkce na konec tohoto měsíce, což může mít spojitost. Je dobré poznamenat, že většina společností si představení klíčových produktů nechává do New Yorku nebo Londýna, kde sídlí nejvýznamnější media. 30. května by se tak mohlo jednat pouze o produkty zaměřené na čínský trh.

 
Bude takto vypadat LG Optimus G2, případně nový Nexus 5?

Pokud se bude jednat o druhou generace Optimus G, můžeme očekávat, že v prodeji bude dostupný za delší dobu, jak je u LG zvykem. Ale mohl by nám pomoci utvořit si představu o budoucí generaci řady telefonů od Google – Nexus, na které má letos opět pracovat právě LG.

Autor článku
David Podzimek
image/svg+xml
+

Kapitoly článku