Domů » Bleskovky » LG mírně upravilo design Nexusu 5, hardwarové parametry zůstaly stejné

LG mírně upravilo design Nexusu 5, hardwarové parametry zůstaly stejné

LG Nexus 5 se díky příznivé ceně a nejnovější verzi Androidu těší velké oblibě. Někteří recenzenti a uživatelé si ale stěžovali, že kolíbkové tlačítko pro regulaci hlasitosti nepříjemně vyčnívá a šuplíček na SIM kartu úplně nedoléhá, proto se LG rozhodlo zareagovat a mírně upravit některé prvky na těle telefonu.

  

Nově je kolébkové tlačítko hlasitosti lépe zasazené do těla a stejně tak otvor pro SIM kartu. Z fotografií je dále zřejmé, že se změn dočkaly také otvory mikrofonu a reproduktoru ve spodní hraně, které jsou nepatrně větší. Po hardwarové stránce vše zůstalo beze změny. V případě, že si chcete pořídit „nový“ Nexus 5, musíte hledat kusy se sériovým číslem 311 000 a vyšší.

Michael Krahulec

5 komentářů

 1. kdkd (neregistrovaný)

  Cim dalej tym viac sa mi paci tento nexus jednoduchy cisty design + rychli a cisty android s paradnou podporou ….

  Jedina chyba je ze mam telefon a nepotrebujem menit takze ked by nahodov dodychal skorej ako by mal tak urcite toto bude jedna z moznosti :)

 2. Stick (neregistrovaný)

  Nevíté rovnou kdy dorazí tato upravena verze? Rád bych si za týden jel koupit Nexus do Drezdenu, což pochybuju že ho někde v elektru budou mít takto před vánoci, když tak si ho objednám, jde mi hlavně o 32GB variantu.

 3. Jerry (neregistrovaný)

  Si ho objednej a v DD vyzvedni na prodejne. Mediamarkt nebo Saturn. Upravenou verzi budou mit nejdříve tak za měsíc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).