Domů » Bleskovky » LG láká na další netradiční smartphone. Bude mít vysouvací konstrukci

LG láká na další netradiční smartphone. Bude mít vysouvací konstrukci

Společnost LG včera představila smartphone Wing 5G se dvěma displeji a velmi netradiční vyklápěcí konstrukcí. Tento telefon má být první vlaštovkou projektu Explorer, který bude postupně doplňován o další netradiční smartphony. Ten příští bude pravděpodobně „vysouvák“.

LG Explorer Product slide out phone demo

LG jeho existenci naznačilo na závěr své prezentace smartphonu Wing. Krátká animace odhaluje zařízení, z jehož těla se vysouvá další část. Zatím není jasné, jaké technické řešení LG zvolí – vysouvací část může obsahovat sekundární plochý panel, LG ale také může využít svoji technologii rolovacích displejů, které používá u svých televizorů.

Kdy LG svůj další telefon z projektu Explorer představí, je zatím nejisté.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Mrkvosoft.90

    kdyby tam použili ten rolovací/foldable displej, něco jako tenkárt ukázalo TCLko na těch maketách, tak se máme na co těšit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).