Domů » Bleskovky » LG G6 se dočká zmenšené varianty Q6. Známe datum představení (oživeno)

LG G6 se dočká zmenšené varianty Q6. Známe datum představení (oživeno)

Letošní vlajkový model se společnosti LG povedl, a tak korejský gigant hodlá jeho předností využít i při návrhu dalších modelů. Podle posledních informací TechnoBuffalo a @evleaks je například v přípravě jeho zmenšená verze, která již byla zaslána certifikační autoritě pod kódovým označením M700, její obchodní jméno však bude údajně LG Q6.

Telefon má mít 5,4″ displej s poměrem stran 18,5:9, využití čelní plochy displejem má být lehce pod 80 procent. Bohužel zájemce o telefon s vlajkovými parametry, avšak menšími rozměry, musíme zklamat; podle @evleaks bude mít telefon „pouze“ 3 GB RAM a 13Mpx fotoaparát s jednou čočkou.

Aktualizováno 5. 7. 2017

LG rozeslalo polským médiím pozvánku na akci #LGBarbeQ, na které má být představen nový smartphone. Podle písmena Q na konci je prakticky jisté, že dojde k představení právě modelu Q6. Akce se odehraje už příští týden 11. července v 18:00 našeho času.

Vzhledem k tomu, že o distribuci telefonů LG na našem trhu se stará polská pobočka, je dost možné, že se s modelem Q6 setkáme i na našem trhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Ach jo to opravdu krom sony neumi udelat mensi a kompaktni telefon? G6 mini uhlopricka 5.4 to je mini jak cyp.Ted ctu s8 mini uhlopricka 5.3. To je opravdu uz mazec.S takovou nezbyde nez opravdu opustit droid a jit k jabku :(

  2. Líbí se mi, jak každý má verdikt po 1m čtení něčeho, co je stále drb. Ale dává mi to smysl. Přece jen zmenšená verze 5,7″ telefonu by měla mít menší úhlopříčku. Ale nikdo neříká o kolik.

    Hlavně pak každý uvažuje o klíčové velikosti displeje, nikoliv o absolutní velikosti. Pokud bude Q6 opravdu menší, a malé rámečky, cítím, že by mohla být menší kdejaký 5″. Měl jsem v ruce v Alze G6, velikost v ruce celkem velká. Ano – je 5,7″ telefon. Jde to vidět. Ale najednou vezmete do ruky P9 s 5,2″ displejem a P10 s 5,1″ displejem a zjistíte, že oba telefony jsou vlastně STEJNĚ VELKÉ. Jakto? Snadno. Huawei má velké čelo i velkou bradu. A LG stejně jako Samsung menší. Takže přestávám soudit telefony podle úhlopříčky,ale podle absolutní velikosti.

    Takže na jednu stranu 5,1″ zařízení s 15cm na výšku nevadí, a 5,7″ zařízení také s 15cm na výšku ano?
    Trochu demagogie, aplofandové, ne? Nemusím připomínat, že iP7+ s 5,5″ má bezmála 16cm na výšku, že?

    • Jsem šťastným majitelem LG G6. Potvrzuji Tvá slova: ač s větší uhlopříčkou, je stejně vysoký, jako LG G4 (ze kterého jsem přešel). Je ale malinko užší = perfektně se drží v dlani. Doporučuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).