LG G6 se dočká zmenšené varianty Q6. Známe datum představení (oživeno)

Letošní vlajkový model se společnosti LG povedl, a tak korejský gigant hodlá jeho předností využít i při návrhu dalších modelů. Podle posledních informací TechnoBuffalo a @evleaks je například v přípravě jeho zmenšená verze, která již byla zaslána certifikační autoritě pod kódovým označením M700, její obchodní jméno však bude údajně LG Q6.

Telefon má mít 5,4″ displej s poměrem stran 18,5:9, využití čelní plochy displejem má být lehce pod 80 procent. Bohužel zájemce o telefon s vlajkovými parametry, avšak menšími rozměry, musíme zklamat; podle @evleaks bude mít telefon „pouze“ 3 GB RAM a 13Mpx fotoaparát s jednou čočkou.

Aktualizováno 5. 7. 2017

LG rozeslalo polským médiím pozvánku na akci #LGBarbeQ, na které má být představen nový smartphone. Podle písmena Q na konci je prakticky jisté, že dojde k představení právě modelu Q6. Akce se odehraje už příští týden 11. července v 18:00 našeho času.

Vzhledem k tomu, že o distribuci telefonů LG na našem trhu se stará polská pobočka, je dost možné, že se s modelem Q6 setkáme i na našem trhu.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku