Domů » Bleskovky » LG G6 na neoficiálním renderu: design zůstává, moduly jdou stranou

LG G6 na neoficiálním renderu: design zůstává, moduly jdou stranou

Po neúspěchu loňského modelu LG G5 chce korejský výrobce vsadit na jistotu a oprostit příští vlajkový smartphone od veškerých experimentů, jako jsou dva displeje, zakřivený displej nebo modulární konstrukce. Větší šance na úspěch dává LG také fakt, že Samsung svůj vlajkový model představí zřejmě později (více informací). Bude mít však LG G6 čím zaujmout?

LG G6 renders leaked

Neoficiální render od @onleaks odhaluje, že v designu výrazný posun očekávat nemáme, záda telefonu mají vycházet ze současného modelu, takže se můžeme opět těšit na duální fotoaparát a čtečku otisků pod ním. Telefon má oproti předchozím generacím více připomínat kvádr, zdá se, že se jeho tloušťka nebude směrem k okrajům zmenšovat. Díky tomu nebudeme ochuzeni o tradiční sestavu konektorů – 3,5mm jack a USB-C.

lg-g6

LG G6 má dostat 5,3″ displej s Quad HD rozlišením, o pohon se postará vlajkový čip příštího roku – Qualcomm Snapdragon 835.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.