Domů » Bleskovky » LG má díky Samsungu velké šance zabodovat s modelem G6

LG má díky Samsungu velké šance zabodovat s modelem G6

Letošní vlajková loď korejského LG nebyla příliš trefa do černého. I přes odvážnou modulární konstrukci telefonu výrobce nepřesvědčil spotřebitele, aby si zvolili právě tento model. Novinka chystaná na rok 2017 by však měla být radikálně odlišná, a navíc by mohla získat poměrně dost času pro uchycení se na trhu.

lg-logo

V minulosti totiž bylo takřka pravidlem, že společnosti LG i Samsung představovaly své nové modely v březnu na veletrhu MWC. Tam se však v příštím roce, podle posledních spekulací, neobjeví Galaxy S8 od Samsungu kvůli vyšetřování vadných baterií v modelu Note7, výrobce chce mít jistotu, že se nešťastná historie nebude opakovat. To dává LG šanci zabodovat s modelem G6, neboť by se mu mohlo dostat mnohem více pozornosti a na trhu by se mohl objevit výrazně dříve, než právě Galaxy S8 od Samsungu.

Brzký příchod na trh samozřejmě úspěch produktu nezajistí, pokud se však LG nová vlajková loď podaří, čas navíc, podpořený silnou marketingovou kampaní, by mohl přinést sladké ovoce.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

7 komentářů

 1. LG G5 sice byl modulární, ale to byl jen takový bonbónek. Hlavní předností byla výměnná baterie v kovovém těle. Ostatní výrobci mají kovové unibody tělo. LG nabídlo dvě výhody dohromady, ale novináři si toho ani nevšimli a stále kritizovali nevyužitou modulárnost. Kdo chce modulárnost? Proč o tom vůbec psát?

  • Vymenitelna uboha 2800 mAh bateria je vyhoda???
   Kolkokrat denne si ju vymienas? :)

   • Ubohá? Vydrží telefon den jako každý – vyzkoušeno s S7 která má ( a to má skoro každý smrtphone lepší třídy) 3000mAh žádný rozdíl. A ty šunty co maj 4000mAh jsou neodladěné ,pomalé. Tak si vyber. U G5 přehodím a jedu dál nemusím tahat powerbanku velkou a těžkou nebo hledat kde se napíchnout a nabíjet.To je sakra velká výhoda potřebuješ -li a není kde nabít.

   • Muj telefon, co stál 6 tisíc, má 4100 mAH a jen hlupák by ho označil za neodladeny/pomaly.

 2. Jsem majitelem německé verze G5 nugát mám už tři neděle a jsem s telefonem maximálně spokojen, za mně lg jede…původně G3;-)

 3. Líbila by se vám taková G6? Mne ano: [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).