Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » LG má díky Samsungu velké šance zabodovat s modelem G6

LG má díky Samsungu velké šance zabodovat s modelem G6

Letošní vlajková loď korejského LG nebyla příliš trefa do černého. I přes odvážnou modulární konstrukci telefonu výrobce nepřesvědčil spotřebitele, aby si zvolili právě tento model. Novinka chystaná na rok 2017 by však měla být radikálně odlišná, a navíc by mohla získat poměrně dost času pro uchycení se na trhu.

lg-logo

V minulosti totiž bylo takřka pravidlem, že společnosti LG i Samsung představovaly své nové modely v březnu na veletrhu MWC. Tam se však v příštím roce, podle posledních spekulací, neobjeví Galaxy S8 od Samsungu kvůli vyšetřování vadných baterií v modelu Note7, výrobce chce mít jistotu, že se nešťastná historie nebude opakovat. To dává LG šanci zabodovat s modelem G6, neboť by se mu mohlo dostat mnohem více pozornosti a na trhu by se mohl objevit výrazně dříve, než právě Galaxy S8 od Samsungu.

Brzký příchod na trh samozřejmě úspěch produktu nezajistí, pokud se však LG nová vlajková loď podaří, čas navíc, podpořený silnou marketingovou kampaní, by mohl přinést sladké ovoce.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments