Domů » Bleskovky » LG G6 na dalších fotografiích: tentokráte s kovovými zády

LG G6 na dalších fotografiích: tentokráte s kovovými zády

Na internet se dostaly další fotografie smartphonu LG G6, který bude představen na konci tohoto měsíce v rámci veletrhu MWC. Obrázky pocházejí ze stejného zdroje, jako fotografie zveřejněná v tomto týdnu (více informací), přesto mezi nimi nacházíme jednu velkou odlišnost.

lg-g6-leak-3

Zatímco telefon na původním snímku měl velmi lesklá záda, patrně ze skla nebo plastu, záda telefonu na aktuálních snímcích jsou matná a mají kovovou texturu. Je pravděpodobné, že v LG testují více prototypů s různými materiály, příjemné by bylo, kdyby měl nakonec na výběr i sám zákazník. Koneckonců smartphone LG G4 byl také k mání s plastovým či koženým zadním krytem.

lg-g6-leak-2

Nové fotografie LG G6 také prokazují přítomnost USB-C konektoru na spodní a 3,5mm jacku na horní straně zařízení. Rámečky po stranách vypadají velmi tence, skutečnou velikost displeje však prozradí až jeho zapnutí – zaoblené rohy totiž napovídají, že podlouhlý zobrazovač bude ve skutečnosti o něco menší, než černá plocha na čelní straně.

Telefon také nebude zcela symetrický, brada bude širší, než čelo, a to i přesto, že prostor pod displejem bude prázdný, zatímco nad ním se bude nacházet reproduktor a veškeré potřebné senzory.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. Díky LG za jacka. Škoda za nevyměnitelnou baterii. Pro mě je to důležitější parametr než voděodolnost. Ale myslím, že bude prodávanější než G5. I když Galaxy S8 určitě nepřekoná. Na to vypadá až příliš obyčejně.

  • Takže si aku nevyměníš jako „daň“ za voděodolnost (slovy špatné formulace, xzeit má nyní rozmazaný obraz ☺ ), ale stejně odolnost nemáš. Co že je pro tebe z toho důležitější parametr. Nemožnost výměny aku nebo žádná vyšší odolnost?????

 2. Ja paradny , v dual sim verzii bude skvely nastupca za moju G4 dual … SD 821 ci 830 , vsetko jedno :) … keby mal este ovladanie hlasitosti a vypinania na zadnej strane , tak chytim orgac :D

 3. Vypadá jako Samsung galaxy alpha,skoro všichni se opičí po samsungu a Applu,až je to trapny

 4. Příjde mi dost tlustý…

  • Tak to je dobre, ze nehoni tenkost jako neuzitecne Apple ne? Furt jsme o tom pred lety cetli:)

   • Je hezke jak z libovolne temy umis prejit na svou jedinou obsesi – apple :) Furt o tom cteme, ne jenom pred lety:)

   • Dost možná, ale ne ve spojení s Apple ????

  • velikost usb c je cca 8,34 x 2,65mm tak i kdyby to bylo 3x výška konektoru což asi není … tak je to 8mm je to moc? :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).