Domů » Bleskovky » LG G5 dostane chytré pouzdro Quick Cover: Zobrazí informace a poradí si s dotykem

LG G5 dostane chytré pouzdro Quick Cover: Zobrazí informace a poradí si s dotykem

Společnost LG pokračuje v postupném odhalování své vlajkové lodě pro letošní rok, modelu G5. Včera byla odhalena funkce displeje, jenž informuje o událostech i při zamčeném telefonu (více informací), dnes LG odhalilo chytrý kryt, který této funkce využívá.

quickcover

Flipové pouzdro ponese jméno Quick Cover a bude se jednat o jakousi kombinaci Clear View krytů od Samsungu a Dot View od HTC. Od prvního jmenovaného si pouzdro pro LG G5 vezme průzor, skrze nějž bude viditelná ta část displeje zobrazující notifikace na příchozí a zmeškané události; po vzoru HTC bude zbytek pouzdra jemně perforován, takže skrze něj bude vidět další obsah – například tlačítka pro zvednutí či odmítnutí hovoru. Tyto úkony bude možné provádět i v zavřeném stavu.

LG Quick Cover Case (PRNewsFoto/LG Electronics USA)
LG Quick Cover Case (PRNewsFoto/LG Electronics USA)

Kryt Quick Cover má podle tiskové zprávy LG mít luxusní vzhled tvořený jedinečným filmem a lesklým kovovým povrchem. Cena příslušenství bude zřejmě oznámena až na premiéře modelu G5, která je naplánována na 21. února v rámci veletrhu MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments