Domů » Bleskovky » LG G5 i Samsung Galaxy S7 dostanou obdobu Glance Screen obrazovky z Lumií

LG G5 i Samsung Galaxy S7 dostanou obdobu Glance Screen obrazovky z Lumií

V následujících dnech se zřejmě vyplatí sledovat LG na sociálních sítích, neboť na nich zřejmě dojde k postupnému odhalování očekávané vlajkové lodě G5. Korejská společnost začíná na chystanou novinku lákat na svém Facebooku, první odhalenou funkcí je displej, který se nezhasíná.

LG_G5_animace

Tuto funkci znají například majitelé vybraných smartphonů Nokia/Microsoft Lumia, případně novějších Nexusů a Motorol. Na zhasnutém displeji se budou zobrazovat informace o čase, datu a o zmeškaných událostech. Na AMOLED displejích je tato funkce šetrná k baterii, neboť energii vyžaduje pouze hrstka zobrazených pixelů, zatímco zbytek displeje je vypnutý.

nokia-lumia-930-nema-funkci-glance-screen-zname-duvody_73a30Funkce Glance Screen na Lumii 925

Stejná funkce nemá chybět ani u chystaného konkurenta Samsungu Galaxy S7, který si dokonce nechal u amerického patentového úřadu zaregistrovat ochrannou známku Always On Displej. Nové korejské vlajkové lodě vás tak budou informovat o novinkách za každé situace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments