Domů » Bleskovky » LG G3 zřejmě dostane grafickou nádstavbu systému s plochým vzhledem

LG G3 zřejmě dostane grafickou nádstavbu systému s plochým vzhledem

Doba 3D efektů, vizuálních animací a stínování zřejmě definitivně ustoupila ve prospěch jednoduchosti a čistoty. Tomuto trendu zřejmě neunikne ani Android, ať už přímo prostřednictvím vlastních aplikací nebo díky grafickým nádstavbám jednotlivých výrobců, jakou je například TouchWiz UI od Samsungu. A zřejmě se přidá i LG, následující snímek má pocházet z chystané vlajkové lodi korejského výrobce, modelu LG G3.

 

Je to prozatím první screenshot nového prostředí, nicméně by mohl naznačit, jakým směrem se bude nová verze grafické nádstavby LG ubírat. Představení LG G3 je očekáváno již příští měsíc, konkrétně 17. května. Spekulace naznačují, že bychom se měli dočkat telefonu s 5,5″ displejem o rozlišení 2560 × 1440 pixelů a výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 805.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
korzar 28
Uživatel
korzar 28

5.5 displej? Mam g2 a větší tel si nikdy nekoupím

skejpa
Uživatel
skejpa

To jsem taky říkal se svým 4 palcovým LG Optimus 2X. Teď mám pracovní Galaxy S4 a už si pomalu začínám zvykat i na tohle pádlo… Oni nás k tomu výrobci stejně nutí. Mimo Xperie Z1 Compact není menší stroj tak výkonej jako ty pádla, takže lidem nezbyde než to pořídit a zvyknout si. A když si zvyknou, tak už to neřešej.

mokashi
Uživatel
mokashi

no a co? tak si nekupuj.

martin (neregistrovaný)
Anonym
martin (neregistrovaný)

jo nekupuj a nespamuj tu s pič……. :D