Sledujte nás na YouTube

LG G3: Oficiální premiéra nové vlajkové lodi je naplánována na 27. května

Oficiální představení vlajkové lodi LG, modelu G3, se blíží, korejská společnost v těchto dnech rozesílá pozvánky na událost, která se odehraje 27. a 28. května v šesti městech světa – první den se dočkají San Francisco, New York a Londýn, druhý pak Soul, Singapur a Instanbul. I když v pozvánce není blíže specifikováno, na co se máme těšit, zvýrazněné písmenko G ve slově great dává tušit pokračovatele modelu G2.

 

Od LG G3 se očekává nejlepší možná konfigurace v čele s 5,5″ QHD displejem a procesorem Qualcomm Snapdragon 805. Jsme zvědaví, do jakého těla korejský výrobce svoji vlajkovou loď zabalí, pozvánka naznačuje strukturu kartáčovaného kovu. Do překvapení zbývá necelý měsíc.

 
Nejnovější fotografie detailu zadní strany a ovládacích tlačítek LG G3

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *