Domů » Bleskovky » LG G2 vs. Lumii 920: Srovnání kvality optické stabilizace obrazu (video)

LG G2 vs. Lumii 920: Srovnání kvality optické stabilizace obrazu (video)

LG se ve svém novém vlajkovém modelu G2 (videopohled) chlubí optickou stabilizací obrazu. Jak si však stojí ve srovnání s Lumií 920, kterou Nokia představila světu již před rokem. Na to se podíval server PocketableTech, který porovnal fotografické schopnosti obou zařízení. Sám autor testu dodává, že video z Lumie 920 je více saturované, oproti tomu G2 zobrazuje reálnější barevné odstíny. Kvalita optické stabilizace z videa vyznívá lépe ve prospěch finského telefonu. Nokia tak i po roce dokazuje, že se za své hardwarové umění nemusí stydět.

LG G2 VS NOKIA Lumia 920 (Camera & Audio Comparison 2)

LG G2 zaujme podařeným mikrofonem, který dokáže nahrávat zvuk v neočekávané kvalitě, i když jak jsme měli možnost vyzkoušet my, při záznamu hlučného koncertu už zvuk není příliš dobrý. Dvě přiložená videa porovnávají kvality kamer obou zařízení a vy si sami udělejte názor, které zařízení podle vás natáčí lepší video a dokáže lépe pracovat s optickou stabilizací obrazu.

LG G2 VS NOKIA LUMIA 920 (Camera & Audio Comparison)

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).