Domů » Bleskovky » LG G2 v 32GB verzi se v České republice začne prodávat příští týden

LG G2 v 32GB verzi se v České republice začne prodávat příští týden

Chytrý telefon LG G2 se v 16GB variantě na českém trhu prodává od 1. října minulého roku. V recenzi jsme „gé-dvojku“ chválili, jedná se totiž o zařízení se skvělým poměrem ceny a výkonu, které láká nejen na netradičně umístěná tlačítka na zadní straně, ale především na kvalitní displej, rychlý procesor, dobře optimalizovaný systém či slušnou výdrž baterie.

 

16GB verze se aktuálně prodává za necelých 12 000 Kč, některé e-shopy ji dokonce nabízejí ještě levněji. Jedním ze záporů, který spoustu uživatelů odradil od koupě, byla právě 16GB interní paměť. Náročnějším uživatelům zkrátka nedostačovala. Pro ně však máme dobrou zprávu, jelikož podle našich informací se 32GB verze modelu LG G2 začne v České republice prodávat ve středu 15. ledna. Cenu zatím nevíme, ale odhadujeme, že by se mohla pohybovat okolo hranice 13 499 Kč (v oficiální distribuci). K předobjednání by telefon některé vybrané e-shopy měly začít nabízet už během dnešního dne nebo zítřka.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Dom (neregistrovaný)

  Už jsem se skoro chtěl hněvat, G2(16GB) mi přišla před týdnem. Ale paměti je dost. Mám tam fotky i náročný hry a pořád mám okolo 2 GB volných. Na ostatní jsem si koupil OTG flashku. Obávám se, že 32GB bude o dost dražší :/

  • Co ty zadní tlačítka, zvyknete si na to? :)

  • michal (neregistrovaný)

   Na tlacitka si zvyknete velmi rychle. Ja si zvykl hned

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Na tlačítka na zádech si člověk zvykne asi jo na lidi s theladomií.

   Osobně si myslím že lepší byl Optimus G (a G Pro) než G2 to už je moc velký designový experiment. Docela to kontrastuje s Nexusem 5 který je mnohem důstojnější high v produkci..

  • Dom (neregistrovaný)

   Tlačítka nejsou nejmenší problém. Zvykl jsem si hned. A stejně je moc nepoužívam, Knock-on je super. Je to přirozené, teď mi dělají problém ostatní telefony který to nemají.

 2. tazz1 (neregistrovaný)

  Tlacitka na zadech nejsou zadny problem, naopak…velmi rychle toto prejde do krve a jak uz tady padlo, take je nejak nevyuzivam…neni nejak treba. Ale knock on je naprosta bomba a uz nechci telefon, ktery to neumi :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).