Domů » Bleskovky » LG G2 v 32GB verzi se v České republice začne prodávat příští týden

LG G2 v 32GB verzi se v České republice začne prodávat příští týden

Chytrý telefon LG G2 se v 16GB variantě na českém trhu prodává od 1. října minulého roku. V recenzi jsme „gé-dvojku“ chválili, jedná se totiž o zařízení se skvělým poměrem ceny a výkonu, které láká nejen na netradičně umístěná tlačítka na zadní straně, ale především na kvalitní displej, rychlý procesor, dobře optimalizovaný systém či slušnou výdrž baterie.

 

16GB verze se aktuálně prodává za necelých 12 000 Kč, některé e-shopy ji dokonce nabízejí ještě levněji. Jedním ze záporů, který spoustu uživatelů odradil od koupě, byla právě 16GB interní paměť. Náročnějším uživatelům zkrátka nedostačovala. Pro ně však máme dobrou zprávu, jelikož podle našich informací se 32GB verze modelu LG G2 začne v České republice prodávat ve středu 15. ledna. Cenu zatím nevíme, ale odhadujeme, že by se mohla pohybovat okolo hranice 13 499 Kč (v oficiální distribuci). K předobjednání by telefon některé vybrané e-shopy měly začít nabízet už během dnešního dne nebo zítřka.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments