Domů » Bleskovky » LG G Watch R míří na český trh: Známe cenu a dostupnost

LG G Watch R míří na český trh: Známe cenu a dostupnost

Pokud si brousíte zuby na novou generaci chytrých hodinek od LG, máme pro vás dobrou zprávu. Model G Watch R s kulatým číselníkem bude v průběhu druhé poloviny listopadu dostupný také na českém trhu, doporučená koncová cena by se měla pohybovat okolo 6 499 Kč včetně DPH.

  

Za tyto peníze uživatel dostane vodotěsné hodinky na platformě Android Wear s certifikací IP67, kruhovým 1,3“ displejem s rozlišením 320 x 320 pixelů, čipem Qualcomm Snapdragon 400, 512 MB RAM a 410mAh baterií.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentářů

  1. Karel (neregistrovaný)

    ios?

  2. Nevíte zda je šance na budoucí podporu WP?

  3. Petr (neregistrovaný)

    Zdravím, zajímá mě kompatibilita LG G watch R se samsungem galaxy note 4. Bude s tímto příslušenstvím spolupracovat s health? Je možné že narážím na nějaké nepříjemnosti? Můžete prosím vyzkoušet a preferovat? Děkuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).