Domů » Bleskovky » LG chystá zmenšený G6 mini. Podívejte se na první fotografie

LG chystá zmenšený G6 mini. Podívejte se na první fotografie

LG připravuje zmenšenou variantu svého vlajkového modelu G6. Ta by měla dostat označení Mini a oproti klasické verz s 5,7″ displejem má nabídnout menší panel s úhlopříčkou 5,4 palce, přičemž displej by měl vyplňovat přes 80% přední strany.

I když už se na internet dostaly kvalitní fotografie telefonu, o hardwarových parametrech toho mnoho nevíme. LG se buď může vydat cestou vysokého výkonu a skvělé hardwarové výbavy, za což si ale tradičně nechá zaplatit, nebo telefon vybaví méně výkonným hardwarem (Quad HD by mohl nahradit Full HD displej…) a telefon by pak mohl být cenově dostupnější.

Jisté je, že se i u zmenšené varianty dočkáme duálního fotoaparátu a čtečky otisků prstů. Kdy by mohla být novinka představena, zatím nevíme, ale doufejme, že s ní výrobce počítá také pro evropský trh a neuvede ji pouze v USA či na domácím jihokorejském trhu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. Tak to je zmenšení jako prase

  • Přesně! Toto jsem si taky řekla.

  • velikost displeje se nerovná velikosti telefonu … nové LG má menší rámečky a menší telefon při stejné velikosti displeje … bohužel jste minoritní skupina a tak na vás výrobci kašlou, protože asi téměř nikdo malé telefony nechce

   Zajímalo by mě jak redaktor přišel na to že je to verze mini když je na fotkách G6? :D

  • Díky minimalizaci rámečku bude ten telefon odpovídat velikosti 5 palcových telefonu. Už G6 je menší než mnohé 5,5 palcové telefony.

 2. Hodně bude záležet na velikosti zařízení a pokud má display vyplňovat 80% plochy, mohlo by se opravdu jednat o Mini verzi i když bude mít 5.4″ display. Spíš mě zajímá jaký tam bude HW, dodat tam SD 821 a 4GB RAM, dostat jej s cenovkou kolem 13K……Máme tu zaděláno na super zařízení s kompaktními rozměry.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).