LG chystá zmenšený G6 mini. Podívejte se na první fotografie

LG připravuje zmenšenou variantu svého vlajkového modelu G6. Ta by měla dostat označení Mini a oproti klasické verz s 5,7″ displejem má nabídnout menší panel s úhlopříčkou 5,4 palce, přičemž displej by měl vyplňovat přes 80% přední strany.

I když už se na internet dostaly kvalitní fotografie telefonu, o hardwarových parametrech toho mnoho nevíme. LG se buď může vydat cestou vysokého výkonu a skvělé hardwarové výbavy, za což si ale tradičně nechá zaplatit, nebo telefon vybaví méně výkonným hardwarem (Quad HD by mohl nahradit Full HD displej…) a telefon by pak mohl být cenově dostupnější.

Jisté je, že se i u zmenšené varianty dočkáme duálního fotoaparátu a čtečky otisků prstů. Kdy by mohla být novinka představena, zatím nevíme, ale doufejme, že s ní výrobce počítá také pro evropský trh a neuvede ji pouze v USA či na domácím jihokorejském trhu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. dsada (neregistrovaný)

  Tak to je zmenšení jako prase

  • Bibina (neregistrovaný)

   Přesně! Toto jsem si taky řekla.

  • velikost displeje se nerovná velikosti telefonu … nové LG má menší rámečky a menší telefon při stejné velikosti displeje … bohužel jste minoritní skupina a tak na vás výrobci kašlou, protože asi téměř nikdo malé telefony nechce

   Zajímalo by mě jak redaktor přišel na to že je to verze mini když je na fotkách G6? :D

  • Robert (neregistrovaný)

   Díky minimalizaci rámečku bude ten telefon odpovídat velikosti 5 palcových telefonu. Už G6 je menší než mnohé 5,5 palcové telefony.

 2. Hodně bude záležet na velikosti zařízení a pokud má display vyplňovat 80% plochy, mohlo by se opravdu jednat o Mini verzi i když bude mít 5.4″ display. Spíš mě zajímá jaký tam bude HW, dodat tam SD 821 a 4GB RAM, dostat jej s cenovkou kolem 13K……Máme tu zaděláno na super zařízení s kompaktními rozměry.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *