Cena:

LG chystá zmenšený G6 mini. Podívejte se na první fotografie

LG připravuje zmenšenou variantu svého vlajkového modelu G6. Ta by měla dostat označení Mini a oproti klasické verz s 5,7″ displejem má nabídnout menší panel s úhlopříčkou 5,4 palce, přičemž displej by měl vyplňovat přes 80% přední strany.

I když už se na internet dostaly kvalitní fotografie telefonu, o hardwarových parametrech toho mnoho nevíme. LG se buď může vydat cestou vysokého výkonu a skvělé hardwarové výbavy, za což si ale tradičně nechá zaplatit, nebo telefon vybaví méně výkonným hardwarem (Quad HD by mohl nahradit Full HD displej…) a telefon by pak mohl být cenově dostupnější.

Jisté je, že se i u zmenšené varianty dočkáme duálního fotoaparátu a čtečky otisků prstů. Kdy by mohla být novinka představena, zatím nevíme, ale doufejme, že s ní výrobce počítá také pro evropský trh a neuvede ji pouze v USA či na domácím jihokorejském trhu.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.