Domů » Bleskovky » Spekulace: LG chystá prémiové telefony, zřejmě mezi nimi bude i Windows Phone

Spekulace: LG chystá prémiové telefony, zřejmě mezi nimi bude i Windows Phone

Korejská společnost LG se v budoucnu bude chtít patrně přidat k Samsungu a jeho chystané prémiové variantě Galaxy S5 a představit vlastní prémiové telefony svých modelových řad. Nechala si totiž zaregistrovat u amerického patentového úřadu nové ochranné známky, konkrétně LG G Prime, LG F Prime, LG L Prime a LG W Prime.

 

Pokud se jedná skutečně o vylepšené varianty aktuálních modelů, máme se rozhodně v budoucnu na co těšit, zejména v případě modelových řad G a W. Aktuální vlajková loď LG G3 byla představena poměrně nedávno a zatímco Samsung údajně připravuje svoji odpověď na tento model s QHD displejem, může LG překvapit a svůj nejvyšší model ještě vylepšit, například použitím procesoru Qualcomm Snapdragon 805.

 
Render telefonu LG se systémem Windows Phone (zdroj: Evleaks, květen 2014)

Bez zajímavosti nemůžeme nechat ani řadu LG W Prime, jelikož řadu W korejský výrobce ve svém portfoliu prozatím nemá. Je možné, že se jedná o zařízení se systémem Windows Phone, zdali mu bude předcházet i „neprémiová“ varianta by prozatím bylo věštění z křišťálové koule. Jelikož se LG stalo staronovým výrobcem telefonů s Windows Phone, alespoň podle seznamu partnerů Microsoftu, které představil na MWC, je představení nových modelů s tímto systémem více než pravděpodobné.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. frenzy (neregistrovaný)

    Výborně! Takže tu máme HTC one Prime, Samsung Galaxy S4 Prime a LG „Whatever“ Prime, či Optimus Prime :D. Pro standardního zákazníka hotový hlavolam :D

  2. frenzy (neregistrovaný)

    *S5

  3. Ten telefón na rendri je celkom pohľadný. Zákazníkov by si isto našiel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).