Domů » Bleskovky » LG chystá nová zařízení s Windows Phone 8.1 a Threshold. Přijde i televizor?

LG chystá nová zařízení s Windows Phone 8.1 a Threshold. Přijde i televizor?

Na únorovém veletrhu Mobile World Congress představil Microsoft nové a staronové partnery, kteří budou mít na svědomí výrobu zařízení s operačním systémem Windows Phone. Zatímco někteří z nich (zejména výrobci z Indie) již nové telefony představily, na zavedené značky, jako jsou Samsung, HTC nebo LG se stále čeká. Poslední jmenovaný však podle LinkedIn profilu jednoho zaměstnance jihokorejského zastoupení Microsoftu na novinkách pracuje.

 

Jeho profil obsahuje mimo jiné informace o práci na počítačích, telefonech a televizorech, pracujících s Windows Phone Blue a Windows Threshold. LG tak zřejmě připravuje nejen chytrý telefon s Windows Phone, kterých si Microsoft údajně objednal 2 miliony, ale celou paletu zařízení postavených na ekosystému Microsoftu.

 
Obnoví LG svoji řadu smartphonů Optimus?

Zajímavá je zejména položka TV, která by mohla naznačovat novou platformu Microsoftu pro chytré televizory. Redmondský gigant se údajně chystá v letošním roce představit i vlastní sportovní náramek, dočkáme se od Microsoftu po vzoru Google představení nových plaftorem Windows Wear a Windows TV?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Jenom technická, v druhé větě mi moc neštymuje shoda podmětu s přísudkem.

    • neres pic…. :X

    • jase (neregistrovaný)

      Ty tyto věci evidentně neřešíš, ale také na to doplatíš. U odborných článků musí tuplem být správně pravopis a gramatika. U veřejných diskuzí…. By to lidé měli řešit také, ale co. Každého věc, jak se kde prezentuje.

  2. Televize by mohla,být super, zase by se o něco rozrostl MS ekosystém, mohla by komunikovat s Windows PC, telefonem nebo tabletem…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).