Levný Samsung Galaxy S Advance se dočkal aktualizace na Android 4.1.2

Chytrý telefon Samsung Galaxy S Advance v době uvedení na trh lákal na celkem přijatelnou hardwarovou výbavu a především nízkou cenu, nicméně jedním ze záporů byla přítomnost Androidu ve staré verzi 2.3. To se však v následujících dnech konečně změní, jelikož Samsung pro tento model začal uvolňovat aktualizaci na Android 4.1.2 „Jelly Bean“ (označení I9070XXLQE). Update je aktuálně dostupný v Německu a Polsku a během dalších dnů by měl dorazit i do České republiky a na Slovensko.

 

Ta by měla přinést nejen nové funkce související s uživatelským prostředím TouchWiz, ale také znatelné zrychlení při používání telefonu, jelikož s verzí 2.3 to místy nebylo zcela ideální. Kromě toho by se uživatelé měli dočkat o něco lepší výdrže.

Samsung Galaxy S Advance se v současné době prodává za cenu okolo 4 600 Kč (kde koupit nejlevněji?). Ve výbavě nabízí 1GHz dual-core procesor, 768 MB RAM, čtyřpalcový WVGA displej, 5Mpx fotoaparát a slot na microSD karty, který doplňuje 8GB interní paměť.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku