Domů » Bleskovky » Letošní Moto X na prvních renderech: Dostane kovová záda a rozměrný fotoaparát

Letošní Moto X na prvních renderech: Dostane kovová záda a rozměrný fotoaparát

Čínské Lenovo nedávno vstoupilo oficiálně na český trh se svojí řadou smartphonů Moto, byť první vlna zařízení je prozatím omezena na loňské telefony, představené ještě pod hlavičkou značky Motorola. Letos by však měly přijít první smartphony, které si z legendární značky vezmou pouze první čtyři písmenka, navazovat však mají na předchozí generace zařízení Moto G a Moto X.

motox

Francouzský server Nowhereelse.fr nyní zveřejnil první render, který má ukazovat letošní model Moto X. vzhled telefonu koresponduje s předchozími úniky a jestliže něčím zaujme na první pohled, tak je to vystouplý kruhový modul fotoaparátu na zadní straně telefonu. Na první pohled připomíná fotoaparát některých Lumií (830, 950 XL, 1020), a svou velikostí dává naději na přítomnost rozměrného fotočipu. Na spodní straně zad se navíc nachází zvláštní útvar, který by mohl být buď mřížka zadního reproduktoru, či piny konektoru pro spojení s dokovací stanicí.

motox2

Čelní strana pod displejem ukrývá čtvercové tlačítko pro návrat na domovskou obrazovku, které pravděpodobně bude sloužit i jako čtečka otisků prstů. Podle benchmarku by nové Moto X nemělo minimálně ve výkonu nic chybět, dostat má Snapdragon 820 opřený o 4 GB RAM. Displej zařízení by také mohl naznačovat, kdy by mohla být novinka představena – 24. srpna.

x4

Podobu nové generace Moto X odhalil již v prosinci @evleaks

Ještě dříve zřejmě dojde na přestavení nových modelů řady Moto G (údajně standardní Moto G a Moto G Plus). Lenovo by je mohlo ukázat již 17. května v Novém Dillí, kde koná oficiální tiskovou konferenci týkající se modelů Moto.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. PDD (neregistrovaný)

    Musim rict ze dotek toho cinskeho šuntu tam je znat!Fuj..

    • Johny (neregistrovaný)

      Ten modul na foťák, to je prostě trapnej vtip… Každej jeliman volá po zmenšení rámečku (mně sou teda fuk) a tady to napálí takle. Všude neskrývaný senzory a černý kolečka + ten obří vystouplej čudl :D No kvalitka :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).