Domů » Bleskovky » Letošní iPhony budou bez nabíječek. Potěší ale opleteným kabelem

Letošní iPhony budou bez nabíječek. Potěší ale opleteným kabelem

Apple u letošních iPhonů provede malou nabíjecí revoluci. Ne, přechod z Lightningu na USB-C se nekoná, avšak po velmi dlouhé době nás čeká obměna základního balení, která se nabíjení přímo dotýká. V krabičce letošních iPhonů totiž bude chybět nabíjecí adaptér, přítomen bude pouze samotný telefon, (jablečné samolepky) a nabíjecí kabel. Ani ten ale nebude stejný jako v minulých letech.

apple kabel 2

Podle nejnovějšího úniku Apple letos do krabičky přiloží nový zesílený kabel s opletením, který bude na jedné straně obsahovat Lightning konektor, na druhé straně USB-C.

Přečtěte si takéiPhone bez nabíječky a sluchátek v balení: skandál, či způsob, jak být šetrnější k životnímu prostředí?

Pokud bude tato konfigurace použitá u všech modelů (což předpokládáme), patrně se najde spousta uživatelů, kteří si budou muset k novému iPhonu zakoupit i nový adaptér; většina starších iPhonů totiž disponovala adaptérem s USB-A zdířkou. Ten pochopitelně půjde použít také, pouze však s původním kabelem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
24 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments