Cena:

Letos se ještě dočkáme dalších dvou smartphonů BlackBerry

Společnost BlackBerry představila na veletrhu nový smartphone KEYone, který v době dotykových smartphonů zaujme mechanickou klávesnicí. Telefon pro BlackBerry vyrábí čínská společnost TCL Communications, která má v letošním roce s kanadskou firmou další plány.Nepřehlédněte

BlackBerry KEYone oficiálně: hardwarové klávesnice ještě nevymřely

Podle ředitele TCL Nicolase Zibella budou letošní portfolio smartphonů s ostružinou tvořit celkem 3 modely, což znamená, že se ještě dvou v průběhu roku dočkáme. Podle zdrojů serveru GSMArena se má jednat spíše o nástupce modelů DTEK50 a DTEK60, tedy klasických „celodotykových“ smartphonů bez zvláštní konstrukce. Tyto telefony údajně neponesou jméno DTEK, to má zůstat pouze softwarové části. Je tedy možné, že se dočkáme smartphonů KEYtwo a KEYthree, každopádně si na ně budeme muset ještě nějaký čas počkat.

BlackBerry KEYone: první dojmy z MWC 2017

xiaomi-beryko-mwc

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.