Domů » Bleskovky » Lenovo Yoga Book dostane třetí variantu: pohánět ji bude Chrome OS

Lenovo Yoga Book dostane třetí variantu: pohánět ji bude Chrome OS

Společnost Lenovo letos na veletrhu IFA představila neobvyklé zařízení Yoga Book, kterému jsme před nedávnem věnovali podrobnou recenzi. Tento ultratenký počítač 2 v 1 s dotykovou plochou místo klávesnice je nabízen ve dvou variantách – s Windows 10 nebo s Androidem. Tuto dvojici příští rok doplní třetí verze, opět s jiným operačním systémem.

Recenze Lenovo Yoga Book: Ten s futuristickou klávesnicí


Viceprezident a generální manažer Lenova Jeff Meredith potvrdil, že začátkem příštího roku na trh dorazí i verze se systémem Chrome OS. Toto zařízení údajně vznikne na základě velkého zájmu veřejnosti. Lenovo Yoga Book s Chrome OS by údajně mohl zaujmout zejména ve školství, díky kombinaci nenáročného systému s originální dotykovou plochou s podporou stylusu Real Pen. Přesné datum odhalení zatím Jeff Meredith neprozradil.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na