Domů » Bleskovky » Všechny letošní telefony Moto budou mít čtečku otisků prstů a minimálně 5″ displej

Všechny letošní telefony Moto budou mít čtečku otisků prstů a minimálně 5″ displej

V minulém týdnu došlo k překvapivému ohlášení konce legendární značky Motorola ve světě mobilních telefonů. Její současný vlastník, společnost Lenovo, bude pouze využívat označení Moto pro své nejvybavenější telefony, zatímco ty hůře vybavené budou spadat do řady Vibe (více informací).

  

Viceprezident Lenova pro vybrané asijské země Chen Xudong nyní potvrdil, že letos přijde několik modelů s brandem Moto a všechny budou mít společné znamení – úhlopříčku displeje větší než 5″. Pokud jste se těšili na nástupce oblíbeného modelu Moto G, musíme vás zklamat; patrně se budete muset poohlédnout v rodině telefonů Vibe či u konkurence. Xudong také uvedl, že všechny modely Moto budou disponovat čtečkou otisků prstů, která u minulých generací chyběla.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments