Domů » Bleskovky » Lenovo prý končí se značkou ZUK, vystačí si pouze s telefony Moto

Lenovo prý končí se značkou ZUK, vystačí si pouze s telefony Moto

Před dvěma roky založila společnost Lenovo značku ZUK Mobile, která během svojí existence představila čtyři smartphony včetně výkonného modelu ZUK Edge s tenkými rámečky (více informací). Lenovu se ale zřejmě sázka na další podznačku nevyplatila a po dvou letech s ní hodlá skoncovat.

zuk-edge-768x607

Lenovo se tak nadále chce soustředit pouze na smartphony Moto, které jsou dědictvím po legendární americké Motorole. Tyto telefony mají údajně dostat prostředí ZUI, které bylo smartphonům ZUK vlastní, pouze však na asijských trzích. Na globálním trhu budou smartphony Lenova nadále dostávat takřka čistou verzi Androidu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. A sakra, asijské omalovánky globálně? Bude veselo:)

  2. Jako uzivatel a obdivovatel lenova musis byt spokojen

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).