Domů » Bleskovky » Legendární strategická pecka Company of Heroes letos zamíří na mobily

Legendární strategická pecka Company of Heroes letos zamíří na mobily

Skvělá zpráva pro „mobilní“ stratégy – slavná strategická hra Company of Heroes dorazí v průběhu roku na smartphony s Androidem a iOS. Přesné datum datum zveřejněno nebylo, známa je však cena – obě verze budou stát shodně 15 eur (cca 410 Kč).

Company of Heroes
Zdroj fotografie: phonearena.com

Tato informace nicméně není úplně přesná – ti, kdo si hru koupili ve verzi pro iPad (vyšla v únoru), si ji totiž logicky budou moci na iPhonu nainstalovat zdarma. Za zmínku stojí také to, že hra nebude obsahovat žádné mikrotransakce.

Pro ty, kteří náhodou nevědí, Company of Heroes je realtimová strategie, která vyšla v roce 2006 na PC a je jednou z nejlépe hodnocenou strategickou hrou v historii. Zasazena je do období druhé světové války a hráč v ní ovládá dvě vojenské jednotky, se kterými se vydává do bitvy o Normandii a spojeneckého osvobození Francie. O sedm let později vyšlo pokračování s názvem Company of Heroes 2, které už tak úspěšné nebylo.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Fee.be
Anonym
Fee.be
Offline

Už aby to bylo. nemám moc co hrát :-D