Domů » Bleskovky » Lamborghini začalo prodávat sluchátka. Budou mít také tak božský zvuk jako auta od Lamba?

Lamborghini začalo prodávat sluchátka. Budou mít také tak božský zvuk jako auta od Lamba?

Když se řekne Lamborghini, asi každého z vás napadne nějaký model od této automobilky, ať už jde o Diablo, Aventador, Huracán nebo třeba Urus. Avšak dát si do souvislosti s touto italskou společností sluchátka, to nenapadne asi nikoho. A přece jen je to realita!

Lamborghini sluchatka

Lamborghini se spojilo se společností Master & Dynamic a výsledkem jsou nejen náhlavní, ale také pecková sluchátka s logem italské automobilky. Náhlavní sluchátka jsou k dispozici v různých barevných kombinacích, stejně jako ta pecková. Nabízejí aktivní potlačení okolního hluku a na jedno nabití slibují výdrž až 24 hodin.

Podobně jako AirPods Pro nabízejí pecková sluchátka od Lamborghini aktivní potlačení hluku a samozřejmě se vkládají do obalu, který sluchátka nabíjí. Kapacita baterie v obalu poslouží na 40 hodin přehrávání hudby. Po 15 minutách nabíjení můžete sluchátka aktivně využívat dalších pět hodin. Nechybí ani voděodolnost s certifikací IPX5. Prodej odstartoval 20. listopadu a to na oficiálním online obchodě Lamborghini nebo na stránkách Master & Dynamic.

Lamborghini sluchatka

Náhlavní sluchátka vás vyjdou na 609 usd, tedy více jak 13 tisíc korun. Za peckovou variantu zaplatíte 396 usd, necelých devět tisíc korun.

Patrik Svatoš

Šéfredaktor automobilové sekce, který má rád technologie, auta, fandí Olympique Marseille a nedokáže žít bez kofeinu.

Diskuze k článku

  1. tfujtajbl… něco na úrovni Barbie sluchátek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).