Domů » Články » Kvalitní, ekologické a stylové brašny? Objevte značku Targus

Kvalitní, ekologické a stylové brašny? Objevte značku Targus

Targus je lídrem na trhu pouzder, brašen a batohů na PC

Značka Targus je na trhu už od roku 1983. Jejím prvním počinem byla zakázka na výrobu pouzder na přenášení PC zařízení pro firmu Toshiba. Od té doby neustále vylepšovali pouzdra pro počítače, ale nejen ty – v portfoliu Targus naleznete i batohy, brašny, pouzdra a ochranné obaly. Prostě vše, co potřebujete pro bezpečnou přepravu počítače, notebooku a další elektroniky.

Stylový a aktuální design

Batohy a brašny na notebooky už dávno nejsou jen nevzhlednými pracovními taškami. Čím dál více je kladen důraz na design těchto brašen tak, aby odpovídal nejnovějším módním trendům. Produkty Targus jsou nadčasové, jejich jednoduchý design potěší muže i ženy. Z pracovní tašky se rázem stane vítaný módní doplněk, který je radost nosit nejen do práce.

1024xX Targus 3

Vybírat si můžete z klasických brašen na notebooky nebo batohů. Batoh si můžete vybrat pánský i dámský, přičemž dámská varianta je často ve formě menšího městského batůžku s uchy, dá se tedy nosit i jako kabelka. Některé modely jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví. Kromě svého zařízení tedy ochráníte přírodu. A ceny? Ty jsou více než příjemné – brašnu na notebook pořídíte už od 790 Kč.

Targus nabízí i další IT příslušenství

Druhá polovina portfolia společnosti Targus patří IT příslušenství. V nabídce najdete například ochranné folie a skla, myši, chladící podložky nebo USB huby. Dokovací stanice od Targusu jsou hodnoceny jako nejkvalitnější zařízení dostupná na celosvětovém trhu.

1024xX Targus 1

Targus razí cestu inovativních produktů, které jsou ekologické a udržitelné. Dbá na hygienu, mnoho produktů je dodáváno s antimikrobiální ochranou nebo vyloženě slouží pro desinfekci pracovního prostoru, jako například speciální UV lampy.

Objevte i vy cenově dostupné a kvalitní produkty Targus. Na nabídku brašen a příslušenství se můžete podívat ZDE.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.