Domů » Bleskovky » Které modely od Sony se dočkají aktualizace na Android 4.3 a 4.4?

Které modely od Sony se dočkají aktualizace na Android 4.3 a 4.4?

Sony reagovalo velmi hbitě na představení nového Androidu 4.4 „KitKat“ se slovy, že plány aktualizací odhalí již příští (tudíž tento) týden. Svůj slib dodržuje a tak máme nyní před sebou seznam zařízení, která se updatu dočkají. Android 4.4 tak v první vlně obdrží modely Sony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra a Xperia Z.

 

Kdy se výše uvedené přístroje aktualizace dočkají japonský výrobce neuvedl, oznámil však, jaká zařízení dostanou alespoň Android 4.3. Jmenovitě jde o modely Xperia T, Xperia TX, Xperia V, Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia SP, Xperia Z Ultra a Xperia Z1, přičemž update na první z nich dorazí již v prosinci. Z dřívějších prohlášení také vyplývá, že se dočká i populární Xperia L.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

 1. Michal Dvořák (neregistrovaný)

  neměla z1 přeskočit rovnou na 4.4 ? doufám , že z1 dostane 4.4 -.- jinak se poseru -.-

 2. Vita (neregistrovaný)

  A co Xperia P ? Na tu se kašle? :D

  • JaroB (neregistrovaný)

   Na Xperiu P sa vykašlal ST-Ericsson čiže výrobca čipovej sady lebo nevydalo ovládače a tak isto Qualcoom na Xperiu S a ION.

 3. Adámek (neregistrovaný)

  :D a k čemu mi to bude :D posranej lancher si můžu stáhnout :D a rychlost a odladění systému pchhhh kde :D na rychlosti určitě né :D Díky Sony za tvůj dar kdyby jste raději zapracovali na kvalitním displayi který je hodný 21. století

 4. lukass71 (neregistrovaný)

  Zajimalo by me jak moc ovlivni nadstavba od Sony ten novej launcher, ale bojim se, ze to bude stejny jako do ted :/

 5. Ekys (neregistrovaný)

  A co M??? je podle mě trochu lepší nebo na stejné úrovni jako L tk by si podle mě zasloužila tk alespoň 4.3 jelikož nemá už 4.2

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).