Domů » Bleskovky » Konkurence pro Galaxy Note? Příští Motorola bude mít vestavěný stylus

Konkurence pro Galaxy Note? Příští Motorola bude mít vestavěný stylus

Pokud chcete smartphone se stylusem, prakticky nemáte jinou možnost než si koupit Samsung Galaxy Note. Čínské Lenovo ale patrně vycítilo na tomto malém trhu šanci a chystá se uvést pod značkou Motorola vlastní smartphone s integrovaným stylusem. Na internetu se objevil jeho detailní render.

motorola
Neznámá Motorola s vlastním stylusem na uniklém oficiálním snímku

Bohužel zatím není jasné, jakou tento telefon bude mít výbavu a na jakých trzích se objeví. Lenovo pod značkou Motorola připravuje např. nový vlajkový smartphone pro amerického operátora Verizon, avšak v tuto chvíli není jasné, zda se jedná o telefon na obrázku. Podle komunity na XDA-Developers by se spíše mělo jednat o zařízení střední třídy, které by mohlo být představené na blížícím se veletrhu MWC v Barceloně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Konkurence s tímhle stylusem? 😂 Vždyť tohle má LG dávno u G stylo 😂

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).