Domů » Bleskovky » Konference Microsoft Build míří v rámci turné do Prahy, registrace je zdarma

Konference Microsoft Build míří v rámci turné do Prahy, registrace je zdarma

Na přelomu dubna a května koná Microsoft v San Franciscu tradiční vývojářskou konferenci Build, na níž prezentuje své softwarové novinky a nové možnosti pro vývojáře aplikací. Loni na této akci představil také nové Lumie (930, 630 a 635), letos však žádný nový hardware neočekáváme, v low-endu je těsno a vlajková loď má přijít až v létě s Windows 10. Právě Windows 10 a univerzální Windows aplikace budou zřejmě hlavním tématem letošního Buildu.

  

Vývojářská konference Microsoftu se letos navíc podívá i ze San Francisca, konkrétně do 23 různých světových metropolí, mezi nimiž nebude chybět ani Praha. Turné zvané Build Tour zavítá do našeho hlavního města 5. června, akce se odehraje v klubu SaSaZu. Vývojáři a ostatní zájemci se budou moci setkat a diskutovat s evangelisty Microsoftu Petem Brownem, Jeffem Burtoftem a Davidem Roussetem. Program akce je následující:

  • Od 7:30                            Registrace účastníků
  • Od 09:00 do 10:30           Úvodní keynote
  • Od 10:30 do 12:00           Diskuze s evangelisty
  • Od 12:00 do 13:00           Oběd
  • Od 13:00 do 15:00           Diskuze s evangelisty
  • Od 15:00 do 15:30           Pauza
  • Od 15:30 do 17:00           Diskuze s evangelisty

Vstup na akci je zdarma, registrace pro zájemce aktuálně probíhají na těchto stránkách. Doporučujeme s registrací neotálet, počet míst bude omezen.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. GameOver (neregistrovaný)

    Samej evangelista koukám … bohužel jsem mimopražský ateista, takže nedorazím :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).