K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Komponenty pro modulární smartphone (Project Ara) zakoupíte v obdobě Obchodu Play

Komponenty pro modulární smartphone (Project Ara) zakoupíte v obdobě Obchodu Play

Prototyp prvního modulárníhu smartphonu v podobě Project Ara by se měl objevit do konce letošního roku. Google nyní odtajnil další z plánů, které s tímto ambiciózním produktem zamýšlí. Jednotlivé komponenty bude možné zakoupit v e-shopu, jenž bude koncepcí nápadně připomínat Obchod Play. V praxi to znamená, že kdokoliv bude moct uvést na trh své součástky, u nichž následně naleznete uživatelské recenze a doporučení. Nakolik úspěšný tento koncept bude je zatím otázkou, na výsledek jsme ale velmi zvědaví.

 

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

3 komentáře

 1. uni (neregistrovaný)

  Když si tak vybavím „dostupnost“ HW v Google Play, neměl by být nadpis spíše „…nekoupíte….“ nebo se konečně blíží nějaká změna?

 2. RadekLaz (neregistrovaný)

  Já bych o tento telefon měl velký zájem, ale má jednu zásadní chybu. Je to Android.

  Mám rád systém WP, ale nemůžu si vybrat HW dle mých představ. Design Lumií verze 820 a výš je OK, ale ta velikost je tragédie. Všechno to jsou pádla, proto bych si s chutí složil mobil dle mých požadavků.

  • Lukas Kosik (neregistrovaný)

   Hahaha. A s modulárním systémem by to jako pádlo nebylo? :D No samozřejmě nebylo – stačí se spokojit s displejem 4 palce v těle velikosti a váhy pěti palcového telefonu. :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *