Domů » Bleskovky » Klávesnice SwiftKey nově nabízí možnost automatického překladu

Klávesnice SwiftKey nově nabízí možnost automatického překladu

Společnost Microsoft se stále snaží o prosazení svých aplikací a funkcí do systému Android. Potvrzuje to i množství aplikací a jejich integrace se systémem. Jednou takovou aplikací je oblíbená klávesnice SwiftKey, která nyní obsahuje zabudovaný překladač. Překlad funguje automaticky a odesílá již přeloženou zprávu, jak můžete vidět na obrázcích níže.

Překladačem je samozřejmě Microsoft Translator, jež lze nainstalovat i samostatně. Nutno podotknout, že zmíněná možnost je prozatím dostupná pouze ve verzi SwiftKey beta.


Sami jsme překladač vyzkoušeli a funguje skvěle. Dokonce i s češtinou. Překlad je občas sice trochu krkolomný, ale to je i v případě Google Translatoru.

SwiftKey Beta
SwiftKey Beta
Autor: SwiftKey
Cena: zdarma
 • SwiftKey Beta Screenshot
 • SwiftKey Beta Screenshot
 • SwiftKey Beta Screenshot
 • SwiftKey Beta Screenshot

Ve SwiftKey lze rovněž psát všemi jazyky, jež máte nainstalované bez nutnosti přepínání jazyka. Integrace s překladačem bude oficiálně vydána za několik měsíců, ale v beta verzi již obstojně funguje.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

SwiftKey Keyboard
SwiftKey Keyboard
Autor: SwiftKey
Cena: zdarma

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

4 komentáře

 1. ctibor (neregistrovaný)

  klavesnici swiftkey skončila podpora ,……

  • Já (neregistrovaný)

   Ctibor: podpora čeho?

   • xHeretic

    Také by mě zajímalo o jaké konci podpory to „ctibor“ mluví, když tato aktualizace klávesnice Swiftkey je z 6.9.2018
    Nespletl sis to třeba s klávesnicí „Swype“ ??? Tu už vývojáři skutečně dál nerozšiřují.

 2. M (neregistrovaný)

  Snazi/nesnazi je jedno. Uprimne, neviem si predstavit ziaden android telefon bez toho, aby nemal nainstalovanu aspon jednu ms aplikaciu.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *