Domů » Bleskovky » Klávesnice SwiftKey nově nabízí možnost automatického překladu

Klávesnice SwiftKey nově nabízí možnost automatického překladu

Společnost Microsoft se stále snaží o prosazení svých aplikací a funkcí do systému Android. Potvrzuje to i množství aplikací a jejich integrace se systémem. Jednou takovou aplikací je oblíbená klávesnice SwiftKey, která nyní obsahuje zabudovaný překladač. Překlad funguje automaticky a odesílá již přeloženou zprávu, jak můžete vidět na obrázcích níže.

Překladačem je samozřejmě Microsoft Translator, jež lze nainstalovat i samostatně. Nutno podotknout, že zmíněná možnost je prozatím dostupná pouze ve verzi SwiftKey beta.

Sami jsme překladač vyzkoušeli a funguje skvěle. Dokonce i s češtinou. Překlad je občas sice trochu krkolomný, ale to je i v případě Google Translatoru.

Microsoft SwiftKey Beta
Microsoft SwiftKey Beta
Autor: SwiftKey
Cena: zdarma

Ve SwiftKey lze rovněž psát všemi jazyky, jež máte nainstalované bez nutnosti přepínání jazyka. Integrace s překladačem bude oficiálně vydána za několik měsíců, ale v beta verzi již obstojně funguje.

Microsoft SwiftKey Keyboard
Microsoft SwiftKey Keyboard

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments