Domů » Bleskovky » Když šéf umí to, co zaměstnanci. Podívejte se, jak Carl Pei montuje OnePlus Nord

Když šéf umí to, co zaměstnanci. Podívejte se, jak Carl Pei montuje OnePlus Nord

Společnost OnePlus před nedávnem představila velmi slušně vybavený smartphone OnePlus Nord, který má rozčeřit vody smartphonů ve střední třídě. Přestože čínský výrobce poměrně dobře uhodil hřebíček na hlavičku, trocha propagace nikdy neuškodí, a pokud je alespoň trochu netradiční, tak to platí dvojnásob.

OnePlus Nord 2

Carl Pei montuje ze součástek OnePlus Nord

Několik youtuberů již tento telefon rozebralo nebo jej podrobilo testu odolnosti, spoluzakladatel a ředitel OnePlus Carl Pei se však rozhodl vzít věci z opačného konce – vyhrnul si rukávy a rozhodl se OnePlus smontovat z jednotlivých dílů.

OnePlus Nord tear-up

Většinu práce, kterou si šéf OnePlus vyzkoušel manuálně, obvykle dělají stroje (nebo zmínění youtubeři). I když celá práce vypadá jako jednoduchá skládačka, stálo za ní 6 měsíců vývoje. Mimochodem, OnePlus Nord už v redakci testujeme a brzy se můžete těšit na jeho recenzi.

Dovedete si představit Tima Cooka, jak z jednotlivých komponent montuje iPhone? :-)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Hodně mladej člověk ten jejich CEO. Snad se OP povede vymanit se ze spárů číny a přejít někde jinde, kde by pokračovali s vývojem. Zrovna pokud by je zasáhly opatření, zrovna jich by byla škoda.

  2. Když se řídí návodem tak je to lehké

  3. Dúfam, že v recenzii vyskúšate aj zníženie jasu na minimum v tme či sa prejavuje chyba o ktorej sa píše na internete a to zmena farieb displeja a pruh v úrovni predných kamier.

  4. Mohli by ste pri testovani pozriet , či ma security keyBoard ako Realme

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).