Domů » Bleskovky » Když šéf umí to, co zaměstnanci. Podívejte se, jak Carl Pei montuje OnePlus Nord

Když šéf umí to, co zaměstnanci. Podívejte se, jak Carl Pei montuje OnePlus Nord

Společnost OnePlus před nedávnem představila velmi slušně vybavený smartphone OnePlus Nord, který má rozčeřit vody smartphonů ve střední třídě. Přestože čínský výrobce poměrně dobře uhodil hřebíček na hlavičku, trocha propagace nikdy neuškodí, a pokud je alespoň trochu netradiční, tak to platí dvojnásob.

OnePlus Nord 2

Carl Pei montuje ze součástek OnePlus Nord

Několik youtuberů již tento telefon rozebralo nebo jej podrobilo testu odolnosti, spoluzakladatel a ředitel OnePlus Carl Pei se však rozhodl vzít věci z opačného konce – vyhrnul si rukávy a rozhodl se OnePlus smontovat z jednotlivých dílů.

OnePlus Nord tear-up with Carl Pei

Většinu práce, kterou si šéf OnePlus vyzkoušel manuálně, obvykle dělají stroje (nebo zmínění youtubeři). I když celá práce vypadá jako jednoduchá skládačka, stálo za ní 6 měsíců vývoje. Mimochodem, OnePlus Nord už v redakci testujeme a brzy se můžete těšit na jeho recenzi.

Dovedete si představit Tima Cooka, jak z jednotlivých komponent montuje iPhone? :-)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments