Domů » Bleskovky » Kazam připravuje nové telefony s Windows 10, mají přijít ještě letos

Kazam připravuje nové telefony s Windows 10, mají přijít ještě letos

Britský výrobce Kazam, který působí i na českém trhu, má ve svém portfoliu několik telefonů a tabletů se systémem Windows (Phone) 8.1. Ač neznáme úspěšnost těchto zařízení na trhu, Kazam se chystá ve spolupráci s Microsoftem pokračovat a podle zakladatele společnosti a šéfa marketingu Jamese Atkinse plánuje letos představit nová zařízení s Windows 10.

 
Kazam Thunder 450W/WL 

Atkins v rozhovoru pro server Trustedreviews uvedl, že partnerství s Microsoftem je pro Kazam velmi důležité a bude nadále rozvíjeno. Zároveň však přiznal, že stavět telefony s dlaždicovým systémem není vždy jednoduché, jelikož je dnes vše vybudováno především pro Android. Zatím neznáme detaily o chystaných telefonech, k jejich představení dojde nejspíše na podzim po odhalení finální verze Windows 10 Mobile. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Martin Alexandr

  Kazam se mi celkově líbí, uvidíme s čím přijdou a zaujmou :-)

 2. wp (neregistrovaný)

  Souhlasím, telefon na obrázku se mi líbí a kdyby se vytasili s vyšší třídou, může to být zajímavé:)

  • petr (neregistrovaný)

   To jsou ale nazory. Kdyby tady byl clanek ze Kazam s WP nepocita, tak tu vsichni brecite, ze to je jenom dobre, protoze Kazam je sracka.

 3. shd (neregistrovaný)

  nevyzera to zle akurat zase HW tlacitka a pod tym ram ako svet to je fail..

 4. Kazam jako značka není špatná, je to pravda až na výjimky asi OEM tedy někoho pověří výrobou co jinak se prodává i pod jinými značkami a nechají si „nalepit“ logo K.

  Androidy nejsou vůbec špatné a některé i něco vydrží, + záruka první rok na rozbitý displej u nás snad zajištuje VPS data, osobně bych odolný kazam at s WP či Droid po vzoru CAT či EVOLVEO i bral.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).