Domů » Bleskovky » Kazam připravuje nové telefony s Windows 10, mají přijít ještě letos

Kazam připravuje nové telefony s Windows 10, mají přijít ještě letos

Britský výrobce Kazam, který působí i na českém trhu, má ve svém portfoliu několik telefonů a tabletů se systémem Windows (Phone) 8.1. Ač neznáme úspěšnost těchto zařízení na trhu, Kazam se chystá ve spolupráci s Microsoftem pokračovat a podle zakladatele společnosti a šéfa marketingu Jamese Atkinse plánuje letos představit nová zařízení s Windows 10.

 
Kazam Thunder 450W/WL 


Atkins v rozhovoru pro server Trustedreviews uvedl, že partnerství s Microsoftem je pro Kazam velmi důležité a bude nadále rozvíjeno. Zároveň však přiznal, že stavět telefony s dlaždicovým systémem není vždy jednoduché, jelikož je dnes vše vybudováno především pro Android. Zatím neznáme detaily o chystaných telefonech, k jejich představení dojde nejspíše na podzim po odhalení finální verze Windows 10 Mobile. 

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Martin Alexandr (neregistrovaný)

  Kazam se mi celkově líbí, uvidíme s čím přijdou a zaujmou :-)

 2. wp (neregistrovaný)

  Souhlasím, telefon na obrázku se mi líbí a kdyby se vytasili s vyšší třídou, může to být zajímavé:)

  • petr (neregistrovaný)

   To jsou ale nazory. Kdyby tady byl clanek ze Kazam s WP nepocita, tak tu vsichni brecite, ze to je jenom dobre, protoze Kazam je sracka.

 3. shd (neregistrovaný)

  nevyzera to zle akurat zase HW tlacitka a pod tym ram ako svet to je fail..

 4. ManT (neregistrovaný)

  Kazam jako značka není špatná, je to pravda až na výjimky asi OEM tedy někoho pověří výrobou co jinak se prodává i pod jinými značkami a nechají si „nalepit“ logo K.

  Androidy nejsou vůbec špatné a některé i něco vydrží, + záruka první rok na rozbitý displej u nás snad zajištuje VPS data, osobně bych odolný kazam at s WP či Droid po vzoru CAT či EVOLVEO i bral.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *