Domů » Bleskovky » Kandidát na nejošklivější telefon roku? Do éteru pronikly fotografie Pixelu 4a

Kandidát na nejošklivější telefon roku? Do éteru pronikly fotografie Pixelu 4a

Do éteru se dostaly údajné fotografie smartphonu Google Pixel 4a a z hlediska designu to věru není žádný krasavec. Podle snímku přední strany má v displeji vlevo nahoře otvor pro přední kamerku a snímek zadní strany ukazuje relativně velký čtvercový fotografický modul s jedním fotoaparátem a LED bleskem a čtečku otisků prstů.

Podle dřívějších neoficiálních zpráv dostane telefon střední třídy do vínku displej s úhlopříčkou 5,81 palců (vzhledem k umístění čtečky otisků prstů bude zřejmě typu LCD), čip Snapdragon 730 nebo 765 a fotoaparát s rozlišením 12,2 MPx. Předpokládá se, že na scénu bude uveden – společně se sourozencem Pixel 4a XL – v květnu (nikoli však v rámci vývojářské konference Google I/O, která byla kvůli koronaviru zrušena).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
43 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments